Конкурс потрапить у книгу рекордів Гіннеса. З України – 10000 фото.

Барельєф на житловому будинку на розі вул. Маразліївська 34 та пров. Сабанського, Одеса.   Ця фотографія була завантажена під №10000. Автори – Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi

Міжнародний конкурс Вікі любить пам’ятки має всі шанси потрапити до книги рекордів Гіннеса, як конкурс, що зібрав найбільшу кількість фотографій. До нещодавнього кількісний рекорд належав японському конкурсу, що проводився компанією Meiji Yasuda Life Insurance Company з 1 жовтня 2008 по 30 січня 2009 року і зібрав 126 521 фотографію від 40784 учасників. Натомість конкурс Wiki loves monuments на 21-й день зібрав вже більше 173 тисяч фотографій.

Між тим Україна увійшла до п’ятірки країн-лідерів за кількістю фотографій, яка сьогодні перевищила 10 тисяч, обійшовши такі країни як Індія та США. Окрім України до першої п’ятірки входять Іспанія, Польща (більше 20 тисяч), Німеччина та Франція (більше 15 тисяч фотографій).

Станом на 21 вересня в конкурсі взяли участь 394 учасники з України, причому учасникові  Alexostrov вдалося вже завантажити більше 1000 фотографій, наближаються до цієї позначки учасники Investigatio та Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi. Але не менш цінним для нас є внесок десятків учасників, які завантажили небагато, але рідкісних  фотографій.

Серед регіонів України на перше місце вийшла Одещина (1451 фотографія), відтіснивши на друге місце Київ (1075). В п’ятірці лідерів також Кримський півострів (889), Харківщина (635) та Львівщина (534).

Приємно відмітити, що в конкурсі представлені практично всі регіони України від Закарпаття до Слобожанщини, на світлинах можна побачити як великі, так і маленькі міста, як давні археологічні пам’ятки, так і пам’ятки новітньої історії.

На авторів кращих фотографій, а також учасників, що сфотографують найбільшу кількість пам’яток очікують призи – фотоапарат, ноутбук, планшет та електронні книги. Плануються також різноманітні заохочувальні сувеніри із символікою проектів Вікімедіа. 10 найкращих фотографій будуть представлені на розгляд міжнародного журі, яке визначить міжнародного переможця, на якого очікуватиме головний приз – поїздка в Гонконг на Вікіманію-2013.

Конкурс триватиме до 30 вересня. І якщо Ви хочете долучитися до побиття світового рекорду – запрошуємо Вас долучитися до нашого конкурсу прямо зараз. Ви маєте унікальний шанс не тільки виграти приз і представити фотографії свого міста читачам Вікіпедії з усього світу, але й стати співавтором рекорду Гіннеса!

7 коментарів до “Конкурс потрапить у книгу рекордів Гіннеса. З України – 10000 фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *