Контакти

Відвідайте нас на Facebook
Відвідайте нас на Twitter

До оргкомітету конкурсу просимо звертатися за електронною адресою:
wlm@wikimedia.org.ua

Організатор конкурсу — громадська організація «Вікімедіа Україна»
Адреса:
ГО «Вікімедіа Україна»
вул. Бориса Грінченка 9, офіс 20, м. Київ, 01001
Ілля Корнійко, Голова Правління
chair@wikimedia.org.ua
Антон Процюк, менеджер, відповідальний за конкурс
anton.protsiuk@wikimedia.org.ua

 

111 thoughts on “Контакти

 • 30/09/2013 о 11:23
  Permalink

  Списки для Харькова и области будут?
  Когда последняя дата подачи фотографий?

  Відповідь
  • 30/09/2013 о 21:46
   Permalink

   Останній день подачі фото – сьогодні.

   Щодо списків по Харкову, то вони додані в тому стані, в якому вони до нас надійшли. Область, на жаль, додана лише частково (ОДА надала списки, але ми з технічних причин не змогли їх обробити). Якщо ви маєте фото об’єктів у Харківській області і ви впевнені, що вони є пам’ятками, будь ласка, завантажте їх без ID, за можливості зазначивши охоронний номер, і ці фото можуть бути зараховані на конкурс.

   Відповідь
 • 02/10/2012 о 05:35
  Permalink

  Я укладав на сайті Вікіпедії цей збірний перелік, тому можу відповісти на ваші питання. Адреса Єврейського народного дому встановлена відповідно витягу з документу, щодо надання деяким пам’яткам статусу національного (посилання на витяг).

  В інтернеті можна знайти і іншу адресу Театральна площа., 5. Якщо на будинку присутній номер то, можна було би змінити в конкурсному списку.

  Театр був присутній в списку, але моя провина, при сортуванні об’єктів я загубив запис про театр. Таким чином театр був відсутній в переліку з 15 вересня.

  А навіщо вам потрібний комплекс Театральної площі? Об’єкти комплексу мають окремі записи.

  Відповідь
  • 02/10/2012 о 09:16
   Permalink

   Дякую за інформацію про Чернівці. Навіщо ID комплексу Театральної площі? Ну, спочатку він був і я завантажила фото, але якщо його вилучено, то невелика біда. І взагалі це не принципове питання.

   Відповідь
   • 02/10/2012 о 12:05
    Permalink

    Нема за що ) Нині я відновив і окремі записи комплексів і театр. На жаль по Чернівцям є не дуже багато знімків, хоча архітектурних пам’ятників багато.

    Відповідь
    • 02/10/2012 о 16:09
     Permalink

     Гм… мене теж здивувало, що фото пам’яток саме з Чернівців так мало. Таке чудове місто, до того ж багато будинків привели до ладу (як нам сказала пані екскурсовод). Ходи і фотографуй. У мене самої ще було кілька знімків у загашниках з поїздки до Чернівців, але на жаль я просто не знаю де саме зроблено ті фото :)))

     Відповідь
     • 02/10/2012 о 16:17
      Permalink

      ” але на жаль я просто не знаю де саме зроблено ті фото”

      саме в тому і проблема – маю повно фото Чернівців, але вже часу не стало розбирати по мапі де який будинок. Тільки відоме додав. Весь час витратив на розбирання Львова. Доведеться певно таки купувати той девайс з GPS до фотика 🙂

 • 01/10/2012 о 05:20
  Permalink

  Доброго дня! Цікавить наступне питання. У мене є фото пам’ятки з м.Чернівці “Єврейський народний дім” за адресою пл.Театральна, 6 – ID 73-101-0321. Ідентифікатор я виправлю, але чому змінилася адреса? На карті це видно, кутовий будинок, адреса площа Театральна, 5/4. Чи пл.Театральна, 6 це стара адреса? Поясніть будь ласка. Також я не змогла знайти у списку ідентифікатора до будинку театру у Чернівцях (пл. Театральна, 1) та до комплексу Театральної площі (старий id -73-101-0021). Можливо їх вилучено з якихось причин? Дякую за відповідь

  Відповідь
 • 21/09/2012 о 15:05
  Permalink

  Добрый вечер!
  Очень хочется загрузить пару фотографий с Киево-Печерской Лаврой, но в списке нет кода, вместо него непонятно обозначение “к-“…исправьте, пожалуйста! Заранее спасибо.

  Відповідь
  • 22/09/2012 о 04:51
   Permalink

   Виправили. Тепер для комплексу в цілому номер 80-382-9002 (ліпше підходить для панорамного вигляду), окремі споруди мають власні ID.

   Відповідь
 • 17/09/2012 о 21:03
  Permalink

  Пане Андрію, надіслав Старовижівський район с. Секунь (Волинь) – церква, Ви її ставите на с. Кримне – чому? Складається враження, що поставили навмання.
  Віктор

  Відповідь
  • 18/09/2012 о 03:35
   Permalink

   Скоріше за все навмання поставили міністерські працівники, а я лише скопіював. Можете учтонити № пам’ятки?

   Відповідь
 • 08/09/2012 о 06:51
  Permalink

  Я живу в самом центре Севастополя и у меня вокруг куча памятников, но я реально устаю читать украинский, чтобы загрузить вам хоть одно фото.

  Переведите ваш сайт на русский — и Севастополь быстренько наполнится.. Я загружу штук десять памятников, минимум, а кое что специально сфотографирую

  Відповідь
  • 08/09/2012 о 11:08
   Permalink

   Файли завантажуються на Вікісховище. Там у лівій бічній панелі Ви можете обрати мову, якою Вам зручніше користуватися. Також Ви можете обрати російську або будь-яку іншу мову, коли будете підписувати фото.

   Відповідь
 • 08/09/2012 о 03:39
  Permalink

  Перепрошую, мабуть сталася технічна помилка з моїм коментарем. Будь ласка назвіть ім’я під яким Ви зареєструвалися на Вікісховищі, щоб я міг перевірити, чи завантажились Ваші 11 фотографій.

  Щодо плагіату, то інструменти для його пошуку розробляються і плагіат вилучатиметься. Але все-таки прошу уточнити – я бачу 5 фотографій будинку по вулиці Шовковичній. Звідки вони взяті?

  Відповідь
 • 08/09/2012 о 00:39
  Permalink

  Пане Андрію, так Ви не відповіли на моє запитання в попередньому моєму відгук.Ласкаво просимо – що? Немає 11 світлин – мені їх знову надсилати, чи як?
  Щодо конкретних прикладів, то зокрема: вул. Шовковична, 19 в Києві – прибутковий будинок, костьол св. Миколая і… таких прикладів чимало -місце вже зайнято!. Якщо такий “метод” зараховується, тоді це не конкурс серед тих, хто їздить Україною і фотографує, тратить кошти й час.. Має бути експертна комісія, яка не буде нас запитувати – наше діло зовсім інше, а алементарно набере в Інтернеті назву пам’ятки, й все стане зрозумілим. А якщо мета конкурсу – зібрати за будь яких умов і хто-що хоче пришле – тоді це називається трішки іншим.

  Відповідь
 • 07/09/2012 о 14:50
  Permalink

  Я проаналізував чимало світлин, які вже надіслали, вони взяті з Інтернету – це не чесно! Треба координатору такі фото знімати, бо місце зайнято нечесно, якщо ми кажемо про справжній конкурс для тих, хто хоче долучитися до упорядкування історичних пам’яток України.

  Відповідь
 • 07/09/2012 о 07:53
  Permalink

  Так. Я якраз у відрядженні Україною і випадково прочитав про конкурс – вирішив долучитися. Цікаво й треба нарешті зібрати нашу історичну память. Бо за останні 5 років чимало вже зникло – хоч на світлинах залишиться. І все ж запитання:Де моїх 11 світлин – я посилав?

  Відповідь
 • 06/09/2012 о 14:57
  Permalink

  Я надіслав кілька фото, але їх немає у Моєму завантаженні. Чому? Віктор

  Відповідь
 • 04/09/2012 о 09:43
  Permalink

  Добрый день!

  Я координатор проекта ODESSA INCOGNITA.
  Цель проекта – поиск малоизвестных исторических памятников, создание их фотореестра
  и описания (в том числе и исторического).
  Вопрос по участию в Вашем проекте: как быть с теми памятниками, которых нет в Ваших списках?
  Например, скифский могильник 1 века н.э., который расположен в Белгород-Днесторовском?
  Или с бывшими немецкими поселениями в Роздильнянском районе Одесской области, в которых
  сохранились католические храмы 19 века?
  Кстати, в одном из этих храмов снимался сериал “Ликвидация” (3 серия, эпизод встречи
  Гоцмана с ворами). Этот эпизод был снят в костеле Успения Пресвятой Девы Марии (1901 год).

  Відповідь
  • 04/09/2012 о 10:07
   Permalink

   Доброго дня! Дякую за інтерес до конкурсу. На жаль Одеська облдержадміністрація не відповіла на наш запит і не надіслала нам повного переліку пам’яток Одещини. Відтак ми вимушені були користуватися реєстром Міністерства культури, який наразі знаходиться в стадії формування і тому багатьох пам’яток не включає.
   Тому якщо Ви маєте повні переліки пам’яток Одещини, або маєте можливість надіслати нам інформацію по окремих пам’ятках Одещини, відсутніх в наших списках (зокрема, нас цікавить охоронний номер пам’ятки або рішення компетентного органу про включення до реєстру пам’яток), будемо Вам дуже вдячні. В цьому разі конкурсні списки пам’яток будуть доповнені новими пам’ятками. Інформацію просимо надсилати на адресу wlm @ wikimediaukraine.org.ua

   Відповідь
  • 02/10/2012 о 04:43
   Permalink

   Місця зйомки популярних фільмів не мають ніякого історичного значення у контексті події.

   Що стосується храмів, то переважна більшість їх не є католицькими – це лютеранські храми, але, звісно, не в цьому річ. В переліках на сайті управління охорони пам’яток одеської облдержадміністрації присутні лише деякі храми, іншим, скоріше за все не був наданий охоронний статус.

   Що стосується пам’яток археології, то на згаданому сайті сповіщається про те, що він готується до публікації, однак цей надпис можна побачити на сайті вже не один місяць.

   Відповідь
 • 03/09/2012 о 00:18
  Permalink

  dear sir, i have some reallly good photos of some monuments in the small cities of ukraine, i am a pakistani living in ukraine since 2006. tell me what to do next ?

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *