Урочиста церемонія відбулася

Андрій Бондаренко, координатор конкурсу. Фото – Максим Філь

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Вікі любить пам’ятки” та презентація фотовиставки кращих робіт відбулася 4 листопада у приміщенні Дому культури і освіти “Майстер клас”. На фотовиставці представлені 54 фотографії з України та 11 кращих фотографій з інших країн, що також проводили конкурс “Вікі любить пам’ятки” і вчасно опублікували свої результати, серед яких наші сусіди – Польща,  Росія та Румунія.

Координатор конкурсу Андрій Бондаренко розповів про довгий шлях підготвки та результати конкурсу, з презентацією у форматі pdf можна ознайомитись на сторінках Вікісховища.  Виконавчий директор Юрій Пероганич розповів про мету і переваги Вікіпедії – вільної багатомовної енциклопедії, яку цей конкурс повинен збагатити. У виступах членів журі  було зачеплено доволі складне питання – що є ціннішим в контексті конкурсу – художня цінність фотографії, чи цінність самої пам’ятки? Також висловлювалась думка про те, що оскільки наша держава поки що не спроможна вивчити і половини з пам’яток культурної спадщини, надбаних її народом, цим мають займатись люди, згуртовані навколо конкурсу “Вікі любить пам’ятки”.

Переможцям конкурсу були вручені призи та сувеніри від наших партнерів, зокрема книги всеукраїнського товариства “Просвіта“, сувеніри від аукціону “аукро“, компанії “Ґуґл-Україна”, шкільної мережі “Щоденник“,  запрошення на рафтинг від Диспетчера курортів Закарпаття та було оголошено, що цінні призи від В. Балоги надійдуть пізніше.

Gologory Znak.jpg
Придорожний пам`ятник-вежа в Гологорах. Фото – Сергій Криниця.

В ході церемонії присутнім було запропоновано визначити кращу фотографію виставки. Глядачі заповнили відповідні анкети, а їх підрахунок визначив переможця в номінації “приз гладачевих симпатії” – його отримає Сергій Криниця за фотографію придорожної вежі в Гологорах, що на Львівщині.

Організатори щиро вдячні усім партнерам конкурсу, членам журі за їх труд, і, звичайно учасникам, які забезпечили Україні престижне третє місце в загальному заліку. Також організатори сподіваються, що пророцтва щодо кінця світу не збудуться, і наступного року, у вересні, ми зможемо провести наступний конкурс – “Вікі любить пам’ятки – 2013”.

11 Replies to “Урочиста церемонія відбулася”

  1. Помітив неточність – всі фотографії не під копірайтом, а під копілефтом. Тобто знак копірайту пишеться навпаки – ось так http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Copyleft.svg

   Детальніше про цей вид ліцензії описано тут – http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D1%96%D1%97_Creative_Commons

   1. Здравствуйте, Андрей! Я не ехать на награждение победителей 4 ноября, у меня вопрос, вышлют ли мне диплом и призы, или их нужно было получать лично, я уже задавала этот вопрос, но мне никто не ответил. Я из г.Донецка.

 1. “І я там був, мед з пивом вдув…”
  Таки сподобалось! І не тільки мені, але й моїй жіночці, а це вам не аби-що як.
  І голос віддав саме за це фото. По-моєму воно найбільш відповідає умовам конкурсу.

 2. Дякую за презентацію! А надто за організацію!

  Щодо призу глядацьких симпатій – досі несподівано, але польщьон 🙂

 3. У мене є декілька знімків з події, але якість дуже погана – у приміщенні для мого фотоапарату потрібні довгі витримки.

 4. Здравствуйте! Я не смогла приехать на церемонию награждения(работа), о чем очень сожалею, но увы, не все наши желания исполнимы, я хотела бы спросить, мне отправят диплом и призы, или их нужно было получать только лично?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *