Новини / News

Вікі любить пам’ятки: «Сушка» на квадратах

14 грудня 2013 року у Центральному будинку художника (вул. Артема, 1-5, Київ) відбудеться виставка цьогорічних конкурсних робіт. Фотовиставка буде проводитися у рамках фотофесту «Сушка на квадратах».

Формат заходу передбачає вільний обмін фотографіями. Учасниками можуть бути як професіонали, так і фотолюбителі — потрібно принести свою роботу (чи роботи), розвісити їх на білизняних мотузках («сушіння» фотографій) і закріпити прищіпками. Можна буде забрати будь-які світлини, які сподобалися — обміняти на свої власні, наприклад. Передбачається, що автор сам вибирає роботу для «сушіння», без обмежень щодо досвіду, стилю, жанру й типу фотографій, але буде проводитися і конкурс, номінації: документальне (репортажне) фото, серія документальних (репортажних) фото, художнє фото та серія художніх фото.

Фотосушка відбуватиметься із 12:00 до 16:00. Під час заходу також відбуватимуться різні події, зокрема благодійні. Такий захід у Києві проводиться вдруге.

У виставці від фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки-2013» буде представлено близько тисячі фотографій — 732 світлини, які було відібрано журі, світлини-переможці у спецномінаціях та інші. Нижче представлено невелику підбірку світлин:

 

Попередній список фотографій, відібраних для виставки, можна переглянути тут (у списку фотографії відсортовані за авторами; фото зі спецномінацій наведені в кінці списку).

Джерело: Вікі любить пам’ятки: «Сушка» на квадратах, автор — antanana, CC-BY-2.5

26 коментарів до “Вікі любить пам’ятки: «Сушка» на квадратах

 • Сповіщення: 16 травня — фотосушка в музеї Шевченка | Вікі любить пам'ятки

 • Здравствуйте!Скажите пожалуйста, на отобранном Вами фото есть в углу две большие буквы с моими инициалами. Может, прислать то же фото, только “чистое”?

  Відповісти
 • Доброго дня.На жаль. Я не зможу відвідати виставку. І підкажіть, будь-ласка, де можна переглянути всі 750 фотогрфій. Дякую за чудовий проект.

  Відповісти
  • Да, мы сейчас рассылаем приглашения только тем, чьи фото отобраны на выставку. Ссылку на список добавил к новости.

   Відповісти
   • Спасибо большое за приглашение! Но сначала хотелось бы уточнить, чем же закончились переговоры:
    [1] цей конкурсант не отримає приз від організаторів через невідповідність регламенту конкурсу за рішенням оргкомітету. Однак, оскільки це було виявлено невчасно і частково з вини організаторів, цю фотографію залишено у фіналі та ведуться перемовини із учасником.
    This entry was posted in Новини by Анатолій Гончаров.

    Відповісти
     • А для чего вы 5 дней назад спрашивали про наше отделение “Новой почты”?
      Скоро месяц – с 14 ноября можно созерцать страничку: https://ua.wikimedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96_%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%BF%D0%B0%D0%BC%27%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%B8_2013/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B8&oldid=16077 на которой написано: ” — учасники, що не змогли приїхати на церемонію і отримають призи поштою (у процесі доставки)”.
      Вам не кажется, что процесс несколько затянулся? Интересно, это касается всех, кто не смог приехать на церемонию, или только избранных, “особо отличившихся”, за их значительный вклад в достижение цели конкурса: “– поширити знання про культурний спадок світу, зібравши фотографії пам’яток культурної спадщини і проілюструвавши ними статті у Вікіпедії та інших проектах Фонду Вікімедіа”, виклавши їх у вільний доступ.
      Судя по отметке “більшість вже отримали” на странице http://ua.wikimedia.org/wiki/Вікімедіа:Вікі_любить_пам'ятки_2013 мы относимся к числу избранных.

     • У нас конкурс организовывают волонтёры. У людей есть работа, учеба, личная жизнь, так что конкурсом занимаются в свободное время. 15 призов сразу отправить тяжело, поэтому их отправляли по частям — по 3-5 призов за раз.

      В конце концов, на церемонии награждения зарегистрировались два Махонько. Кто ж им виноват, что ни один не вышел за призом?

 • Добрый день.
  Спасибо за высокую оценку моих работ, мне очень приятно, что они будут участвовать в этой выставке.
  К сожалению, я не смогу приехать в Киев в эти дни. Было бы замечательно, если Вики потом сможет опубликовать репортаж с выставки.
  Удачи!

  Відповісти
 • Вибачайте.але я незможу приїхати.чи є така можливість роздрукувати мою фотографію і щоб вона була на цієї виставці? якщо є…то будь-ласка зробить це
  😉 Дякую всім

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *