ПереможціРезультати

Обласні переможці за кількістю (продовження)

Георгіївська церква в Охтирці, © Наталія Шестакова, CC-BY-SA 4.0
Георгіївська церква в Охтирці, © Наталія Шестакова, CC-BY-SA-4.0, з Wikimedia Commons

Продовжуємо публікацію підсумків регіональних номінацій.

Відразу у двох номінаціях — «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Запорізької області» та «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Сумської області» перемогла Наталія Шестакова (Nataliya Shestakova). На Сумщині вона сфотографувала і завантажила фото понад 290 пам’яток, а в Запорізькій області — понад 350. Наталія бере участь в нашому конкурсі вдруге. Минулого року вона здобула лише відзнаку у спецномінації.

У номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Херсонської області» перемогла Ольга Нестеренко (Нестеренко Оля). Вона брала участь у нашому конкурсі вперше. Про пригоди Олі читайте в її статті.

А в номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Волинської області» перемогу здобув Вячеслав Галєвський (Galvm), який завантажив світлини більш ніж 180 пам’яток області. Вячеслав бере участь у конкурсі втретє, минулого року він переміг у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Закарпатської області».

P.S. Фотографії, використані в цій статті, є суб’єктивним вибором автора і можуть не співпадати з вибором журі конкурсу.

Залізничний вокзал у Бердянську. Вид з боку міста © Наталія Шестакова, CC-BY-SA 4.0
Залізничний вокзал у Бердянську. Вид з боку міста © Наталія Шестакова, CC-BY-SA-4.0, з Wikimedia Commons

3 thoughts on “Обласні переможці за кількістю (продовження)

 • Наталія Шестакова

  Дякую за вітання! 🙂 🙂

  Буду з нетерпінням чекати на результати вибору найкращого фото Сумської та Запорізької областей, бо докладала зусиль до максимально гарного кадру, наскільки це дозволяли обставини, час та погода.

  І щиро привітаю переможців, якщо виграє фото когось із інших авторів.

  Відповідь
 • Вітання переможцям!

  P.S.: Шкода, що до статті не додали фотографій з Волині та Херсонської області…

  Відповідь
  • Анатолій Гончаров

   По Херсонській є в попередній статті самої Олі, на яку додано посилання. А по Волинській там накладка вийшла невелика, спочатку планувалося про інший регіон написати…

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *