10000!
Станом на 26 вересня Україна перебуває на шостій сходинці за кількістю завантажених світлин серед усіх країн-учасниць «Вікі любить пам’ятки» — незважаючи на те, що в Україні конкурс розпочався на два тижні пізніше, ніж у більшості країн-учасниць. І ми щиро вдячні усім, хто забезпечив нам такий прорив 🙂
Попереду ще 19 днів фотоконкурсу, протягом яких Ви можете завантажувати свої світлини пам’яток культурної спадщини для участі у конкурсі.
Користувач Folkerman, Дмитро Акрамов, був фіналістом за кількістю сфотографованих пам’яток з України у минулорічному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки».