Статистика

Кількість фотографій з України перевищила 15000

File:Khymery_03.jpg
Будинок із химерами, м. Київ. Фото – Wadco2
File:Районний будинок культури, м. Бердичів.JPG
Районний будинок культури, м. Бердичів. Фото – Троханчук

Сьогодні кількість фотографій з України, завантажених в рамках конкурсу “Вікі любить пам’ятки” перевищила 15000 тисяч.

Яка саме фотографія стала ювілейною, думки в оргкомітеті розійшлися. Відповідно до повного списку фотографій ювілейною стала  світлина районного будинку культури в місті Бердичеві, що має статус історичної пам’ятки. Згідно з інформацією, зазначеною у реєстрі пам’яток,  1917 року тут відбувався з’їзд “революційних представників” південно-західного фронту.

За іншими підрахунками ювілейною стала фотографія Будинку із химерами у Києві (Архітектор — Владислав Городецький). Ці підрахунки засновані на тому, що  декілька фотографій було завантажено з помилками (вказано було, що вони завантажені ще на конкурс 2012 року, або це були фотографії, завантажені не авторами).

Україна наразі посідає третє місце за кількістю завантажених фотографій, поступаючись лише Польщі та Німеччині (більше 20 тисяч). Приблизно таку ж саму кількість фотографій завантажили іспанці, а замикають першу п’ятірку французи, які щойно подолали лише 10 тисячний бар’єр.

Станом на 0:00 20 вересня завантажено 15320 фотографій з України, з яких близько 2 тисяч – із Києва (найбільше – з Шевченківського та Печерського районів, 698 і 661 відповідно). У п’ятірці кращих міст також  Львів (780 фотографій), Одеса (710), Чернігів (547) і Полтава (399). У конкурсі взяли участь 357 учасників.

8 коментарів до “Кількість фотографій з України перевищила 15000

 • Зрозуміло, наші думки розійшлися і результати підрахунків – теж. А маєте задокументований файл, станом на момент перетину планки 15000, щоб ми могли порівняти і з’ясувати де ж ті 25 вилучених фотографій? Бо зараз це якась голослівна суперечка.

  Відповісти
  • Насправді ювілейним був файл https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Khymery_03.jpg – уже після досягнення 15 тисяч я натрапив на фото, помилково завантажені в 2012 рік, і переніс їх у 2013. Статистика відслідковувалась “наживо” в момент перетину межі, тож вона має бути точніша. Мабуть, треба замінити? Та й фото цікавіше

   Відповісти
   • У мене більше довіри до речей задокументованих, власне чому я і зберіг файл з усіма фотографіями. Химерний будиночок в файлі іде як №14975. Я думаю, лічильник фотографій на сторінці просто неточно відображає стан речей, в кінці минулорічного конкурсу зокрема були досить серйозні розбіжності.

    Відповісти
    • Ми рахували онлайн, коли перетнуло позначку 15000, якраз будинок з химерами став ювілейним (можеш почитати у скайпі ВЛП). Чим далі від дати досягнення, тим більша похибка. Якби ти рахував завтра, то вийшло б іще інакше фото.

     Відповісти
     • якщо ми ще приберемо усі фотографії, що завантажені без врахування обмеження свободи панорами в Україні, статистика ще зміниться. тому додала фото, яке було відмічене онлайн (Будинок із химерами), але залишила і світлину районного будинку культури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *