25 000

Харків, будинок по вул. Потебні, 16.
Харків, будинок по вул. Потебні, 16.
Фото – WoxBox
Ця фотографія завантажена під № 25000

Кількість фотографій з України на конкурсі “Вікі любить пам’ятки” досягла 25 тисяч. Усе менше часу залишається до моменту, коли спеціальний завантажувач конкурсу буде відключено. Усі, хто має в запасі фотографії для завантаження на конкурс, – поспішайте! 30 вересня – вже завтра, тому всім слід зосередитися на завантаженні світлин, а уточнювати описи можна буде і з 1 жовтня. Відрив від Німеччини за даними тулсервера складає понад 3000 світлин. І, згідно зі статистикою щодобових завантажень, Україна, схоже, залишиться на четвертому місці. Проте учасники конкурсу здатні на дивовижні речі і, можливо, за добу ми зможемо подолати рубіж у 30 тисяч світлин. Що ж, чекати на остаточну статистику залишилося не довго.

Радий повідомити, що рішення надати в якості призів переможцям конкурсу “Вікі любить пам’ятки” власну видавничу продукцію прийняло Центральне Правління Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка. Тож, кількість наших партнерів продовжує збільшуватися.

Якою буде загальна кількість завантажених світлин? Хто з користувачів сфотографував найбільшу кількість об’єктів історико-культурної спадщини? Яка область перемогла в змаганні регіонів? І чи потрапив фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” до “Книги рекордів України”? Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті!

7 thoughts on “25 000

 • А, і мало не забув – оголосіть годину окремою темою. Щоб це побачили максимум учасників. Бо якщо озвучите тут – мало хто дізнається. А потреба (з огляду на німців) вкрай гостра.

  Відповідь
 • Хлопці, дуже прошу уточнити годину завершення. Година точно не за Києвом. Це вкрай важливо оскільки:

  * Не усі користуються стандартним завантажувачем і не помітять відключення.
  * Зараз ми йдемо з німцями “ніс-в-ніс” і буде смішно, якщо ми опустимо руки о 00:00 за Києвом, а німці далі вантажитимуть (конкретно зараз різниця складає бл 15 файлів на нашу користь – справа однієї-двох хвилин).

  Я особисто зауважив, що лічильники у Вікі і статистика за добу підбивається о 2:00. Підозрюю, що і останнє підбиття може статись тоді ж.

  З’ясуйте годину якнайскоріше!

  Відповідь
 • По примеру Одессы, таблички частенько не соответствуют реальности,благо в дубльгисе все верно. К тому же, если дом угловой, то у него может быть два адреса,по двум улица, ну и соответственно две таблички.

  Відповідь
 • Дякую Євгену за публікацію. Вітаю автора 25000-ї фотографії, але маю запитати – який номер будинку? На світлині вказано 16, але у списку памяток – 3. На жаль я уже не в Харкові, щоб перевірити самостійно 🙂

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *