7000 фото і 40 тисяч пам’яток

Будинок вчительської семінарії, арх. Є. Єрмаков, 1901-1903 р. у Києві. Фото – учасник Investigatio. Ця фотографія завантажена під № 7000

Кількість фотографій з України досягла 7000. На “ювілейній” фотографії – Будинок вчительської семінарії, в якому мешкали та працювали відомі композитори та хормейстери – М. Д. Леонтович, К. Г. Стеценко, О. З. Міньківський. Київ вдруге потрапив до фотографій з “трьома нулями” – першою ювілейною київською фотографію була 2000-на із зображенням історичного будинку по вулиці Володимирській.

Тим часом триває робота над доповненням списків пам’яток Закарпаття, Львівщини та Одещини. Загальна кількість пам’яток в базі даних “Вікімедіа Україна” наближається до 40 тисяч. Це приблизно в 11 разів більше, ніж занесено до реєстру Міністерства культури України (в списку, отриманому “Вікімедіа Україна” їх лише 3476), але в 4 рази менше, ніж перебувало на державному обліку згідно даних науковців (в літературі фігурують дані від 140 до 160 тисяч). Віримо, що розрив між цими цифрами надалі скорочуватиметься.

Щиро запрошуємо долучатися до конкурсу, і прикрасити наші списки своїми фотознімками. Ці знімки зможуть побачити мільйони зацікавлених з України і усього світу і розповісти про пам’ятки нашим нащадкам!

2 коментарі до “7000 фото і 40 тисяч пам’яток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *