30 вересня – останній день конкурсу!
Вчора було завантажено 30-тисячне фото і ми впритул підійшли до Німеччини, а отже і до другого місця, за кількістю фотографій. Минулого року в українській частині було завантажено понад 33 тисячі світлин і ми посіли 4-е місце у загальному підсумку. Хотілося б перевершити власні результати, і ми маємо усі шанси для цього!
Статистику за країнами можна переглянути тут: http://wikizabytki.pl/stats/
Нагадуємо, що фотографії для участі у конкурсі можна вантажити до 23:59:59 за Київським часом. Не баріться! Ще не пізно взяти участь у найбільшому фотоконкурсі України та світу!
Німців обійшли, але ж вони ще мають годину…
Будемо сподіватись, що для них сон перед робочим вівторком переміг азарт… Дивно, що немє жодної фото з Білорусі (у них пречудові пам’ятки часів Речі Посполитої), а в Росії завантажили двічі менше за Україну… Особисто для мене, окрім власного задоволення. це було і питання престижу країни та всесвітнього ознайомлення з українськими історичними та культурними пам’ятками.
таки забракло німцям якихось 130 фото 🙂
а з Білорусі є аж 18 фото https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Images_from_Wiki_Loves_Monuments_2013_in_Belarus
Причина певно в слабкій (чи взагалі відсутності) піаркомпанії. В Росії, здається, подібне. Хоча країна бере участь в конкурсі вже не перший рік.
З огляду на це нашим організаторам треба дуже дякувати за ту роботу, що вони зробили і роблять. На рахунок вболівання за престиж країни – що ми другі слідом за поляками. Аби то не тільки в ВЛМ проявлялося
Якщо врахувати результати попереднього року, то місце досягнуте РФ у 2013 році є надмірно високим.
Ну що, вітаю з другим місцем! Ми зробили це, ми – молоді!
навзаєм! Ви добре до того доклалися, особливо в останні два дні 😉
Насправді у білорусів було завантажено 18 фотографій. Це просто статистика криво показує останню країну.
угу, я десь і посилання тут в коментах дав на білорусів, але (наскільки розумію) стоїть передмодерація коментів з гіперпосиланням, а модератор чомусь лінується 🙂
Тут лише частково залежить від нас – ми наразі додали переважну більшість наявних у нас списків. Наразі у більшості областей вже є всі пам’ятки архітектури, до багатьох областей і районів ми вже додали списки пам’яток історії. Найгірше із пам’ятками археології, але їх і фотографувати складніше.
З іншого боку, з деяких областей і районів ми досі не маємо нормальних списків, бо ОДА та РДА їх не мають або відмовляються нам надсилати. Можливо, з третьої спроби нам вдасться їх отримати. В цьому сенсі Україні найважче серед усіх країн-учасниць, бо в Україні в принципі не існує єдиного реєстру пам’яток.
Для того щоби побити результати, потрібно до наступного конкурсу всі списки підготувати. Або хоча би їх більшу частину