Дякуємо!

Одна з останніх фотографій конкурсу, завантажена за хвилину до завершення, Гончарна башта, Кам’янець-Подільський. Автор — Присяжнюк Максим, CC-BY-SA-3.0

Перша хвиля ейфорії пройшла, можна зупинитися, глибоко вдихнути, порахувати до десяти… і видихнути. ДЯКУЄМО. Дякуємо усім за Ваш внесок, за підтримку, за допомогу. За світлину, дві, три, сто, сотні, тисячі. За поширення інформації. За опрацьовування списків. За все-все-все.

Ми вдячні тим працівникам органів державної та місцевої влади, які відповідально поставилися до своїх обов’язків і вчасно та якісно надали нам відповіді на запити. Ми вдячні волонтерам, які надсилали запити, опрацьовували отримані дані і створювали списки для завантаження фото, виправляли помилки. До роботи над списками певних регіонів долучилися і нечлени оргкомітету, яким хотіли б подякувати окремо. Це: AMY 81-412 (Київ), Aeou (Львівська область), Haidamac (Черкаська), Investigatio (Одеська, Крим), Kamelot (Крим, Севастополь, Черкаська тощо), Shchur.sa (Хмельницька), Star1961 (Чернігівська), UA-Lora (Київська), Ykvach (Одеська), WDKeeper (Кривий Ріг), Елвіс (Кіровоградська). Ми також вдячні програмістам, які автоматизовували ті завдання, які можна було автоматизувати. Ми вдячні тим партнерам, які нас підтримали – інформаційно та матеріально.

Станом на 0:00:00 1 жовтня 2013 року ми були другими у світі за кількістю поданих на конкурс фотографій. Було зафіксовано і кількість: 35 710. Щиро дякуємо усім… і залишайтеся з нами 😉 Попереду ще робота оргкомітету над поданими роботами (перевірка оригінального авторства, проставлення ідентифікаторів тощо), ще буде робота журі із відбору та оцінювання фотографій. Тому стежте за оновленнями інформації на сайті!

11 коментарів до “Дякуємо!

 • Сповіщення: Оголошуємо нагородження переможців! | Wiki Loves Monuments – Вікі любить пам'ятки

 • І за всілякими технічними аспектами в коментарях загубилось головне – що справді величезний конкурс проведено (ну принаймні найосновніший з його етапів), і проведено продуктивно. А кількість фото (сподіваюсь) переходить у якість, та й навіть сірі та розмиті ВІЛЬНІ фото
  (як ото мої) – то все-таки доступні відтепер вільні фото.
  І організатори могли б і собі подякувати за все зроблене. Або я їм подякую 🙂 То дякую вам 🙂

  Відповісти
 • А моїх декілька останніх фото, які я завантажувала 29 та 30 числа, чомусь не опублікували. Хотілось би знати, чому так?. З повагою.

  Відповісти
  • А де, по-вашому, їх мали публікувати? У конкурсі беруть участь всі фото, що знахоляться в цій категорії: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Images_from_Wiki_Loves_Monuments_2013_in_Ukraine (там багато сторінок). Якщо ваші фото там є, значить вони беруть участь у конкурсі.

   Відповісти
   • Мені здається, що потрібно було зробити пояснення, що світлини у переліку присутні для зручності, а то це породжує численні питання. Для багатьох є дуже не очевидним, що результат завантаження знімків – це зберігання на wikimedia commons, якою дані учасники все одне не вміють користуватися.

    Можливо є доречним сторінка з лікбезом зі світлинами навіщо потрібен commons, як ним користуватися і як дані з нього використовуються у інших проектах Вікімедіа.

    типа:
    а) Петро приймає участь у конкурсі і завантажує знімки на Вікісклад (wikimedia commons)
    б) Петро та інші користувачі заходять на вікісклад і роблять певні дії, щоби знайти своє фото (для розуміння навігації)
    в) У випадку доцільності Петро або інші користувачі додають до статей у Вікіпедії своє фото.

    Відповісти
    • Взагалі-то це описано у ЧАПі (перші два запитання). І неодноразово писалося в коментах, що вже і набридло повторюватися.
     Напишіть ще раз, і все одно хтось того не знайде, бо полінуватиметься прочитати. Хоча не знаю, можливо великими різнокольоровими літерами…

     Відповісти
     • Нині з людьми потрібно я з дітьми, якщо ви хочете, щоб вони щось зробили. Сенс конкурсу був би краще зрозумілим по світлинам, але у “Як прийняти участь” немає ніякого ілюстративного матеріалу. ЧАПи це дещо інше – окремі питання, а не ідея від альфи до омеги.

  • Якщо ви про списки, то я поки припинив їх оновлювати роботом, бо дякі його редагування з різних причин відкидали (через неправильні ідентифікатори і через кешування попередніх неправильних ідентифікаторів), я його трохи підправлю і запущу знову. Дякую за участь, Ілля

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *