А Ви маєте фото пам’яток України?
Якщо у Вас є фотографії пам’яток культурної спадщини України, не вагайтеся завантажувати їх на наш конкурс! Ви заслуговуєте на те, щоб Ваше фото ілюструвало Вікіпедію, адже так?
Давайте поглянемо, як минув перший день конкурсу. Отже на момент публікації цього допису з України завантажено 1478 фотографій, більше тільки з Німеччини (2306), одразу за українцями — Вірменія і Нагірний Карабах (1122). Що ж, це три країни з традиційно високим стартом.
Минулі роки Україна лідирувала за сумарною кількістю завантажених фото — і все ж ми проводимо конкурс уже вчетверте, а сфотографовано ще дааалеко не все.
Порада дня:
Завантажте фото пам’ятки, для якої ще немає фотографії у Вікіпедії.
Заохочуємо Вас завантажувати фото не широковідомих туристичних об’єктів, а менш досліджених пам’яток! «За одного битого двох небитих дають». Ой, тобто кожна новосфотографована пам’ятка рахується за дві. Списки пам’яток можна подивитися у Вікіпедії — віддайте перевагу тій пам’ятці, біля якої іще немає фото

Нагадуємо, що Ви можете вільно використовувати ці фото будь-де, якщо будете вказувати їх авторів і ліцензію.
В списку памняток Новоград-Волинського р-ну практично ніц памняток археології ( інші р-ни не дивився). НЕ заглиблюючисьвідсутні найвідоміші – літописні городища в с.Несолонь та с.Гульськ, на яких є відповідні стовпчики та знаки. Додайте, або якщо таке по всій області- дайте знати, я дістану списки
Ми цього року знову надсилали запити у всі області. Скоро мають бути або дані, або відмовки
До організаторів!
Соррі за оффтоп. Але увесь час забуваю, вже не перший рік таке висить… На сторінці завантаження (коли користувач не залогінився) – “Ви маєте ввійти в систему, щоб ПОЛУЧИТИ можливість завантажувати файли.”
Та замініть його ж нарешті на “отримати”
Дякую, що сказали! Виправила, скоро зміниться й на сайті теж.
«Нагадуємо, що Ви можете вільно використовувати ці фото будь-де, якщо будете вказувати їх авторів і ліцензію.» — о, нагадувати про вільне використання зайве — плагіатори використовують аж дуже динамічно, та не вказують авторів. І про це скільки не нагадуй — ефекту мало.
так плагіатори і захищені копірайтом фото використовують, як їм заманеться, логотипи труть (“такава палітіка нашєго сайта”, тьху) і впєрьод…
У випадку з CreativeCommons все ж таки треба народу нагадувати, що беріть, вирокистовуйте як заманеться, але бажано згадувати ім’я автора. А як інакше?
Так, ми не здаємося нагадувати