Новини / NewsРізне

Звертайтеся за технічною підтримкою!

При завантаженні фото є речі, які могли б бути кращими. Особливо при завантаженні великих кількостей фото. Особливо при завантаженні дуже великих кількостей фото. Дехто з вас, змагаючись у номінаціях «За найбільшу кількість сфотографованих об’єктів», має справу саме з цими двома випадками.

Цього року, як і попередніх, ми пропонуємо вам підтримку з завантаженням великих обсягів файлів. Ми добре знаємо, яка це величезна робота — ідентифікувати об’єкти на фотографіях, сформувати до цих світлин назви, описи. Завантаження фото значною мірою є монотонним заповненням форми Майстра завантаження з цими даними.

Наша підтримка може бути різною:

  • Ви завантажуєте фото, надаєте нам таблицю відповідності назв файлів до підготованих Вами описів цих фото — ми робимо редагування. Існує безліч варіацій на цю тему: минулі два роки Wadco2 завантажував на Вікісховище фото, які містили ідентифікатори об’єктів прямо в назві, звертався до нас, ми формували стандартний опис на основі ідентифікатора. Згадана таблиця відповідності може бути будь-якого вигляду: Excel-таблиця, CVS, експорт SQL, JSON, TSV — що завгодно. Якщо ви не знаєте, що ці абревіатури навіть означають, і не знаєте, який вигляд обрати — нічого страшного, просто зверніться до нас, скажіть, що у вас вже є і в якому вигляді, ми разом з вами придумаємо, як це вам і нам найзручніше зробити.
  • Існує ряд готових інструментів, якими завантажувати фото може бути легше, ніж через Майстер завантаження. Це, зокрема, Commonist та VicuñaUploader. Якщо Вам легше користуватися ними — будь ласка, дайте нам знати, а ми розповімо, що потрібно додавати до опису, щоб фото потрапили на конкурс.

Окрім підтримки процесу завантаження, ми готові чути Ваші побажання й щодо інших аспектів. Не гарантуємо, що зможемо імплементувати все, що забажаєте, але дуже важливо знати, на які інструменти існує попит.

Скринька оргкомітету — wlm[at]wikimediaukraine.org.ua, див. також сторінку Контакти.

Вікунья на фоні гори Чімборасо
«Вікунья донесе ваші зображення, куди треба». Фото — David Torres Costales, вільноліцензоване під CC BY-SA 3.0

11 коментарів до “Звертайтеся за технічною підтримкою!

  • Доброго дня,я завантажую фото пам”яток для конкурсу,але у списку фотографій які беруть участь у конкурсі я не можу знайти своїх,а також себе не бачу у списку.чому так?.дякую

    Відповісти
    • Доброго дня! Чи Ви користуєтеся конкурсним завантажувачем? Перегляньте Ваші світлини, чи є на них шаблон, що вони беруть участь у конкурсі? Або напишіть на адресу оргкомітету назву Вашого облікового запису, щоб ми перевірили: wlm-ua @ googlegroups.com

      Відповісти
    • Впродовж вересня вони туди і не додаватимуться. Так видніше, які пам’ятки потребують фото найбільше.

      Відповісти
  • Скажіть, будь ласка, чи є лічильник фотографій, який вказує хто, скільки фотографій завантажив, вже освітлинених пам’яток і ще ні. Дякую!

    Відповісти
  • Ну ОК! Якщо фомат назв моїх фото такий, наприклад:
    51-101-0380 Odesa Kanatna 28 DSC_3588
    Де на початку, зрозуміло, ID памятки, тоді опис, в кінці назва файлу (щоби я сам міг ідентифікувати потім)
    Що мені треба писати в таблиці відповідності?

    Відповісти
    • Якщо вас влаштовує стандартний опис (такий, як зі списків заповнюється при натисненні на лінк), то можна загалом без таблички обійтись — ідентифікаторів в назві буде достатньо — за ними буде зроблено описи.

      Якщо хочете кращі за стандартні власні описи (наприклад написати що це за частина об’єкту на фото, чи що завгодно), тоді якщо
      * описи окремі до кожного файлу, то треба відповідність назва файлу — опис, можна лише частину назви файлу останню (DSC_3588) якщо так зручніше, я так розумію вона у кожного вашого файлу унікальна буде.
      * описи окремі до кожного об’єкту, то треба відповідність ідентифікатор — опис.

      Можна це поєднати — для файлів чи об’єктів для яких надасте власні описи використаєм їх, для решти буде згенеровано стандартні. Ну тобто (власний опис файлу > власний опис об’єкту > стандартний опис об’єкту) за пріоритетом.

      Обирайте, якщо не зрозуміло перепитуйте — я не найкращий пояснювач 🙂

      Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *