Екватор конкурсу. Статистика завантажень
В Україні вдев’яте проходить найбільший у світі фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки». До кінця вересня усі охочі можуть подати власні знімки пам’яток культурної спадщини та змагатися за призи. Ділимося проміжною статистикою завантажень.
За перші два тижні учасники завантажили понад 16 тисяч фото українських історичних пам’яток. Це поки найбільший результат серед усіх 29 країн, які цьогоріч організовують конкурс. Друге місце посідає Німеччина із майже 9 тисячами фото, третє — Португалія з понад 5 тисячами завантажених світлин.
Свої роботи на українську частину конкурсу вже подали 239 авторів, половина із них вперше долучилися до змагання.
На знімках представлені пам’ятки з усіх регіонів України. Загалом сфотографовано 5568 об’єктів із конкурсних списків.
У п’ятірці лідерів за кількістю світлин серед регіонів:
1. Чернігівська область — 1503 фото 428 об’єктів;
2. Хмельницька область — 1354 фото 332 об’єктів;
3. Харківська область — 1155 фото 343 об’єктів;
4. Полтавська область — 1103 фото 330 об’єктів;
5. Львівська область — 1018 фото 303 об’єктів.
Найменш представленими поки є Луганська (69 фото 45 об’єктів) і Херсонська (81 фото 38 об’єктів) області та місто Севастополь (136 фото 39 об’єктів). Статистику за всі дев’ять років конкурсу за регіонами можна переглянути тут.
Списки пам’яток, які беруть участь у конкурсі, також активно доповнюються. Наразі вони нараховують майже 92 тисячі пам’яток, порівняно із понад 89 тисячами на початку змагання. Дякуємо учасникам, які пропонують нові цікаві об’єкти.
Попереду ще два тижні конкурсу. Встигніть долучитися самі та запрошуйте друзів.
Детальні умови участі, перелік спецномінацій та списки об’єктів ви знайдете на головній сторінці сторінці конкурсу: wlm.photo.
Чекаємо на ваші роботи!
Один і той самий будинок у Києві (Паньківська, 8) представлено відразу на двох сторінках проекту: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки/Київ/Шевченківський_район_(П–С) та https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки/Київ/Голосіївський_район_(М–Я), причому ID подаються різні (80-391-1066 та 80-361-0783 відповідно). У статті, присвяченій вулиці (https://uk.wikipedia.org/wiki/Паньківська_вулиця#Пам'ятки_архітектури), стверджується, що вона належить до Голосіївського району міста. Допоможіть упорядкувати інформацію!
Дякую за уважність! Виправлено, всі пам’ятки вулиці Паньківської перенесені з Шевченківського району до Голосіївського, ідентифікатори об’єднані.
Спасибі!!!
Сьогодні наштовхнувся на таку інформацію: https://vechirniy.kyiv.ua/news/zaly-kyivs-koho-krematoriyu-staly-ob-yektom-kul-turnoi-spadshchyny . Чи є можливість додати ці щойно виявлені об’єкти до списків?
Ого, дякуємо. Я уточню й відпишу
Додали!
Добрий день! Не знайшов у списку пам’яток Києва будинок за адресою: Дарвіна, 6. Хоча на його фасаді є табличка, котра сповіщає про те, що перед нами пам’ятка історії: будинок Академії архітектури УРСР, збудований у 1954-55 рр.
У списках КМДА його нема, на жаль. Чи є у Вас фото таблички?
Уже відправив на Фейсбук.