АнонсиНовини / News

20 травня — церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки»

20 травня (субота) о 13:00 пройде урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Вперше за кілька років пропонуємо зібратися у Києві.

У 2022 році українська частина конкурсу проходила з 1 по 31 жовтня. До неї долучилися 292 учасників та учасниць, які завантажили 13 982 світлин українських памʼяток. За кількістю світлин Україна посіла четверте місце серед 39 країн-учасниць. 2022 року вперше національні переможці не брали участі у міжнародному етапі конкурсу «Вікі любить пам’ятки», адже міжнародні організатори допустили до міжнародного оцінювання світлини пам’яток культурної спадщини з Росії.

У програмі заходу:

  • презентація підсумків конкурсу;
  • огляд результатів основних та спеціальних номінацій, коментарі журі та учасників;
  • обмін враженнями про конкурс цього й попередніх років, дружнє спілкування та обговорення планів на 2023 рік.

Станом на зараз не зовсім зрозуміло як проводити конкурс 2023 року — виклики для безпеки учасників залишилися. Але й доречність обмеження із завантаження світлин, створених до 24 лютого 2022 року, під питанням. Ці та інші питання запрошуємо обговорити з нами!

Журналістам необхідно отримати акредитацію; просимо писати на адресу wlm@wikimedia.org.ua або телефонувати за номером 097 49 89 536 (Антон Процюк).

Переможці та члени журі будуть запрошені персонально. Реєстрація на захід — обов’язкова (якщо ви не отримали запрошення, для реєстрації пишіть на електронну адресу оргкомітету).

Плануємо організувати онлайн-трансляцію заходу, тож запрошуємо до перегляду всіх, хто цікавиться конкурсом, вболіває за збереження культурної спадщини та поширення вільних знань. Підписуйтеся на YouTube-канал ГО «Вікімедіа Україна», щоб не пропустити її.

Також підписуйтесь на подію у Фейсбук.

До зустрічі!

Зверніть увагу: ще не всі переможці були оголошені спецномінації «Єврейська спадщина» (2021, 2022) та «Аерофото» (2021) — і будуть оголошені найближчим часом. Також частина переможців 2021 року ще не отримала призів та сувенірів, Вам має надійти додаткова форма для уточнення деталей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *