“Диспетчер курортів Закарпаття” запровадить спеціальні призи в номінації “Патріот України”

Міжсанаторно-курортна флотилія “По Тисі разом”, один із меценатів конкурсу “Вікі любить пам’ятки”, надасть ексклюзивну можливість всім  переможцям конкурсу безкоштовно пройти одноденний маршрут туристичного рафтингу по ріці Тиса на борту одного із туристичних катамаранів.  На урочистій церемонії призерам буде видано спеціальний DVD диск із електронною енциклопедією Закарпаття, великою кількістю фотографій попередніх запливів та віртуальним туром по закарпаттю та прикарпаттю від студії virtual-dkz.

Окрім номінантів затверджених міжнародною комісією “Диспетчер курортів Закарпаття” (керівник Степан Жук, Sanator)  визначить серед учасників конкурсу своїх 7 (сім)  призерів у номінації “Патріот України”,  яким також буде вручено запрошення на участь у призових турах  “По Тисі разом”  наступного сезону. Про це повідомляє офіційний сайт “диспетчера курортів Закарпаття”.

“Вікімедіа Україна” зацікавлена в тому, щоб дописувачі Вікіпедії подорожували Україною, збирали фотографічну та краєзнавчу інформацію про різні куточки нашої країни і розміщували їх на сторінках Вікіпедії. Для цієї мети Вікімедіа Україна вже здійснила кілька вікіекспедицій, і відкрита для співпраці в цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *