Дві спецномінації — один переможець
Цьогоріч в нашому фотоконкурсі було дві спеціальні номінації від наших партнерів.
Національний музей історії України обирав переможця у спецномінації «Цивільні споруди доби гетьманщини». За підсумками обговорень переможцем стало фото підпірної стіни у Києво-Печерській лаврі, корпус №30а. Для автора фото, Івана Сідловського, музей підготував призи, серед яких — річний абонемент на відвідини музею.
![Контрфорс (підпірна стіна), Києво Печерська Лавра](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%81_%28%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B0%29%2C_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE_%D0%9F%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%9B%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0%2C_%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%2C_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0.jpg/800px-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%81_%28%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B0%29%2C_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE_%D0%9F%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%9B%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0%2C_%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%2C_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0.jpg)
Національний історико-культурний заповідник «Софія Київська» спільно з Національною спілкою фотохудожників України відзначали найкраще фото пам’яток, що входять до складу заповідника. Організаторам спецномінації одразу припала до душі серія з чотирьох фотографій Судацької фортеці, яка також є частиною заповідника. При чому думка про те, що це серія світлин одного автора, а не знімки різних осіб, спало на думку просто з огляду на їх стиль, а перевіряли вже згодом. Яким же було здивування організаторів, коли виявилось, що автор цих фото — той же Іван Сідловський.
![Генуезька фортеця у Судаку](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3c/Genova%27s_Fortresss_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine.jpg/800px-Genova%27s_Fortresss_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine.jpg)
![Генуезька фортеця у Судаку](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak_Crimea%2C_Ukraine_%283%29.jpg/800px-Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak_Crimea%2C_Ukraine_%283%29.jpg)
![Генуезька фортеця у Судаку](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine_%282%29.jpg/800px-Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine_%282%29.jpg)
![Генуезька фортеця у Судаку](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e7/Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine_%284%29.jpg/800px-Genova%60s_Fortresss%2C_Sudak%2C_Crimea%2C_Ukraine_%284%29.jpg)
Для самого пана Івана більш вірогідною видавалася відзнака у номінації за кількістю сфотографованих пам’яток, адже подав фотографії кількох десятків об’єктів. Натомість неочікувано для себе і для інших став переможцем у двох спецномінаціях за найкращі світлини. Вітаємо з перемогою!
![Вручення приза від НМІУ](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/39/WLX_2016_awards_in_Ukraine_118.jpg/397px-WLX_2016_awards_in_Ukraine_118.jpg)
![Вручення призу від Софії](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2a/WLX_2016_awards_in_Ukraine_120.jpg/397px-WLX_2016_awards_in_Ukraine_120.jpg)
Сповіщення: Анонс: передання конкурсних світлин Національному заповіднику | Вікі любить пам'ятки