Книга рекордів Гіннеса визнала конкурс “Вікі любить пам’ятки” рекордним. Щоправда минулорічний.

Як повідомляє міжнародний сайт конкурсу, “Вікі любить пам’ятки” офіційно визнаний  найбільшим фотоконкурсом у світі. Запис про це потрапив на офіційний сайт “Рекордів Гіннеса”

Йдеться щоправда про минулорічний конкурс, що зібрав 168 208 фотографій від 5400 учасників з 18 країн світу. Про те, що цьогорічний конкурс зібрав у два з половиною рази більше – понад 365 тисяч фотографій, видавці книги Рекордів Гіннеса, за висловом наших колег, “поки що не знають”.

Фотографії конкурсу Вікі любить пам'ятки 2012 за країнами
Розподіл фотографій конкурсу Вікі любить пам’ятки 2012 за країнами

Між тим конкурс “Вікі любить пам’ятки 2012” ще не завершено – в Ізраїлі період завантажень розпочався 14 вересня і закінчиться 15 жовтня, тож загальна кількість конкурсних фотографій може протягом цього періоду дещо збільшитися. Переможці конкурсу по окремих країнах будуть визначені до 31 жовтня, а міжнародний переможець – 18 листопада.

З України “Вікі любить пам’ятки” зібрав більше 33 тисяч фотографій, але  попереду нас чекає ще чимало роботи – для того, щоб фотографії мали якнайбільшу користь для Вікіпедії, їх слід розмістити як у конкурсні списки, так і у статті Вікіпедії. У конкурсних списках, зігдно зі статистикою, найкраще представлені фотографіями Київ (1699  пам’яток з фотографіями із 3814), Одеса (790 із 1468), Львів (580 із 2382, Харків (395 із 1227) і Полтава (250 із 354). Ви можете допомогти зі вставкою зображень до конкурсних списків, або інших статей Вікіпедії, список поки що не використаних українських фотографій доступний на спеціальній сторінці

2 коментарі до “Книга рекордів Гіннеса визнала конкурс “Вікі любить пам’ятки” рекордним. Щоправда минулорічний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *