Як додавати світлини до статей Вікіпедії

У рамках цьогорічного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» у Вікісховище завантажили близько 315 тисяч світлин пам’яток з усього світу, а за всі роки проведення конкурсу це число уже досягло мільйона файлів. Вже сама по собі наявність такої кількості світлин пам’яток, які є вільними до використання для будь-якої людини, є важливим здобутком для користувачів Інтернету.

Але деякі з цих світли можуть принести ще більше користі, якщо включити їх до статей Вікіпедії, які описують ті чи інші пам’ятки: статті будуть краще ілюстрованими, а автори світлин отримають більше переглядів їхніх робіт (при клацанні на світлину видно ім’я/псевдонім її автора). Окрім того, світлини з Вікіпедії часто використовують на інших ресурсах, коли згадують той чи інший об’єкт, а ліцензія CC BY-SA вимагає вказувати авторів при повторному використаннi.

Якщо Ви брали участь у конкурсі, і хотіли б додати свою світлину до статті у Вікіпедії, можливо Вам стане в пригоді відео, у якому розповідається, як ілюструвати вікі-статті:

Відео можна також завантажити в різних роздільностях з Вікісховища.

4 thoughts on “Як додавати світлини до статей Вікіпедії

 • Сповіщення: 11 років існування Вікісховища | Вікі любить Землю

 • 31/10/2014 о 00:43
  Permalink

  А як бути з світлинами, про які немає статей? Наприклад, маєток Леоніда Юковского – ми про нього збирали історичні матеріали в архівах по крупицях в продовж літа. Стаття про цей пам’ятник архітектури в одеських ЗМІ стала першою за останні 100 років …

  Відповідь
  • 31/10/2014 о 12:10
   Permalink

   Про них статті треба створювати 😉 Ви уже маєте обліковий запис. Залишилося зовсім трохи. Ще варіант – ілюструвати цими фотографіями статті про населені пункти

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *