Новини / NewsСтатистика

Останні вихідні конкурсу та чудова погода — найкращий час для фотографування!

Будинок, в якому народився Сергій Корольов (Житомир)
30-тисячне фото: Будинок, в якому народився Сергій Корольов (Житомир). Автор фото — Grankovskaya, CC BY-SA 4.0.

До завершення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» залишилося лише п’ять днів, і завдяки чудовій погоді на цих вихідних найкраща можливість зробити фото на конкурс!

За попередні майже чотири тижні цьогорічний конкурс «Вікі любить пам’ятки» побив зразу низку рекордів попередніх років. У ніч проти суботи було завантажено 30-тисячне фото, а станом на вечір суботи кількість завантажених фото вже перетнула позначку в 31 тисячу! Це кращий результат, ніж у 2012 та 2013 році: тоді позначку в 31 тисячу Україна перетинала лише в останній та передостанній день відповідно. Ми також перевершили показники попередніх років за кількістю сфотографованих пам’яток: цього року вже завантажено фото 10311 об’єктів, у той час як в 2012 та 2013 році їх було лише трохи більше 8 і 9 тисяч відповідно.

Із початку конкурсу також були доповнені списки завдяки тому, що нам надійшли уточнені або повніші списки з обласних та районних адміністрацій. Зокрема, були додані сотні нових пам’яток з Дніпропетровської, Закарпатської, Луганської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей. Якщо ви не знайшли сфотографовану вами пам’ятку в списку — перевірте його ще раз, можливо, вона вже додана туди!

Попри ці чудові результати, є ще два неподолані рубежі. Так, 2014 рік ще не перевищив минулий рік за кількістю фото: тоді їх було 35 710, тож від рекорду нас відділяє трохи більше чотирьох тисяч. Крім того, Україна наразі посідає третє місце за кількістю фото в рейтингу країн за кількістю фото, поступаючись Німеччині (в якої 35 622 фото) та Польщі (де завантажено понад 45 тисяч), проте обидві ці країни вже завершили конкурс. Тож у нас є гарна нагода посісти друге місце у світі, випередивши Німеччину, а може, й замахнутися на результат Польщі?..

На ці п’ять днів обіцяють сонячну і теплу погоду — справжнє бабине літо! Тож чому б не сфотографувати пам’ятки поблизу вас чи не поїхати кудись на вихідні, якщо погода дозволяє зробити такі гарні світлини? Адже перемогти просто — можна завантажити як одне фото і виграти приз за найякісніше фото області або всієї країни, так і здобути перемогу за кількістю сфотографованих пам’яток в рамках області або всієї України. Долучайтеся — ще не пізно сфотографувати пам’ятку і взяти участь у конкурсі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *