Нова спецномінація: Музичні пам’ятки України

Одеський оперний театр – одна з найкрасивіших “музичних пам’яток” України. Фото – Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi

“Вікі любить пам’ятки” за підтримки  Київського міжнародного фортепіанного фестивалю і конкурсу піаністів-аматорів “Каштановий Рояль” оголошує спеціальний приз в номінації “Музичні пам’ятки України“.

До участі в номінації приймаються художні фотороботи, які зображають будівлі різноманітних музичних установ, що є архітектурними пам’ятками, інші будівлі, що є архітектурними та/або історичними пам’ятками пов’язаними з життям і діяльністю визначних музикантів України і світу, пам’ятники визначним композиторам та іншим музичним діячам, що є пам’ятками монументального мистецтва тощо.

Нагадаємо, що конкурс “Каштановий Рояль” проводився у Домі освіти та культури “Майстер Клас” в травні 2013 року за інформаційної підтримки ГО “Вікімедіа Україна”, і кращі конкурсні виконання були завантажені на Вікісховище. Саме у приміщенні “Майстер Клас” проводилася й минулорічна церемонія нагородження переможців конкурсу та фотовиставка кращих робіт.

Приклади “музичних пам’яток” можна знайти у спеціальному проекті, що його започаткували вікіпедисти – Музичні пам’ятки в Україні. Шанувальників проекту запрошуємо доповнювати цей список. Для того щоб позначити свою фотографію як “музичну”, просимо в опис фотографії додавати такий текст: {{музичні пам`ятки}}

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *