Переможці

Найкраща фотографія Дніпропетровщини у конкурсі 2015

Ми продовжуємо оголошувати фотографії, що перемогли у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» за окремими областями. Для Дніпропетровщини це виявилось фото Дніпропетровського будинку органної та камерної музики (в минулому — Миколаївської церкви).

Збудовано цю споруду було у 1913—1915 роках, і завершення будівництва красивого п’ятиглавого Святомиколаївського храму стало справжньою подією початку століття. Інколи його називали Брянським собором, за назвою місцевості.

Дніпропетровський будинок органної і камерної музики розміщений у цьому приміщенні з 1980-го року. Цікаво, що  орган, встановлений у будинку, має 30 регістрів і 2074 труби і був виконаний на спеціальне замовлення німецькою фірмою «Зауер».

Фото цієї будівлі уже ставало переможцем у Дніпропетровській області у 2013 році. Автором тієї світлини був Микола Курносенко, який загинув торік; ми писали про це у серпні.

Автор цьогорічної фотографії — Наталія Шестакова. Не забувайте, що слова «ліцензія CC-BY-SA-4.0» означають: світлину можна вільно використовувати у будь-яких цілях за умови вказання автора і назви ліцензії.

Брянська (Миколаївська) церква, нині — Дніпропетровський будинок органної та камерної музики. Автор фото — Наталія Шестакова, ліцензія CC-BY-SA-4.0
Брянська (Миколаївська) церква, нині — Дніпропетровський будинок органної та камерної музики. Автор фото — Наталія Шестакова, ліцензія CC-BY-SA-4.0

3 thoughts on “Найкраща фотографія Дніпропетровщини у конкурсі 2015

  • Nataliya Shestakova

    Дякую дуже!!! – за вітання, а журі – за оцінку, дуже приємно! Переживала страшно, бо найкраще фото області – дуже почесна номінація та відзнака

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *