Список пам’яток поповнився кількома районами Київщини

ДОТ №428 з Київського укріпрайону
ДОТ №428 з Київського укріпрайону, одна з унікальних пам’яток історії Київщини. Фото – Inversimus

Завдяки надісланим нещодавно перелікам пам’яток від Київської облдержадміністрації нам вдалося поповнити конкурсні списки пам’ятками з Броварів, Борисполя, Березані, а також з Белоцерківського, Вишгородського, Кагарлицького, Макарівського, Ставищенського та Фастівського районів. Значна частина цих пам’яток – пам’ятні знаки жертвам голодомору, унікальними для Вишгородського та Святошишнського районів є ДОТи, що використовувались при обороні Києва у Другу світову війну.

Значно доповнено список пам’яток Бахчисарайського району, завдяки інформації, надісланій нам одним із наших читачів. Ми дуже вдячні за поповнення і чекаємо на нові фотографії від жителів Київщини та Криму. Найближчим часом планується значне доповнення пам’яток Львівської та Запорізької областей.

Станом на вечір 10 вересня 167 учасників завантажили 2686 фотографій пам’яток. Найактивніші з них – користувачі, що зареєструвалися під іменами Віктор, Denis Vitchenko і Posterrr. Вони завантажили більш ніж по 200 фотографій. Нагадуємо, що кількість фотографій, які учасник може надіслати на конкурс необмежена, навпаки – фотографи, що сфотографують найбільшу кількість пам’яток отримають призи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *