Оголошуємо нагородження переможців!

Вочевидь, найочікуванішою подією з усіх пов’язаних з конкурсом «Вікі любить пам’ятки 2013» подій є нагородження його переможців.

За час проведення конкурсу було завантажено 35 710 світлин. З кожним наступним етапом відбору фотографій все важче було робити рішення, не вагаючись. Оргкомітет сподівається, що рішення журі буде чемно сприйнято усіма учасниками фотоконкурсу.

Оскільки ми вже представили вам десятку кращих світлин і їх авторів, а також переможців за кількістю сфотографованих пам’яток, тепер повідомляємо про час вручення заслужених призів героям конкурсу.

Церемонія нагородження відбудеться у Мистецькому центрі «Шоколадний будинок» за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 17/2, у суботу, 9 листопада і розпочнеться об 11:30.

Якщо ви слідкуєте за нашими дописами, то вже могли віртуально побувати в гостях у цієї пам’ятки. Дуже символічно, що підводити риску під конкурсом фотографій пам’яток України ми будемо саме у приміщенні однієї з них.

На захід запрошено усіх призерів за всіма номінаціями, а також журі. Сподіваємось, що і ті, й інші отримали задоволення від участі у роботі конкурсу.
Журналістам необхідно отримати акредитацію; просимо писати на адресу wm-ua @ wikimedia.org або телефонувати за номером 0961503291 (Наталія Тимків).

Згодом буде видано фотоальбом з підсумками «Вікі любить пам’ятки 2013».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *