Новини / News

Один з переможців отримає абонемент на курс фотографії від центру PhotoCULT

Культурний фотографічний центр PhotoCULT є офіційним партнером «Вікі любить пам’ятки 2014». Місія центру – привернення суспільної уваги до фотографії як візуального мистецтва задля інтеграції фотографічної культури в загальнокультурний простір. Центр має на меті створення суспільного інтересу до історії фотографії, до її актуальних течій, сприяє розумінню фотографії як окремої візуальної мови та засновує платформу для навчальних програм з вивчення фотографії.

Діяльність Культурного фотографічного центру PhotoCULT зосереджена на двох основних напрямках: просвітницькому та навчальному.

Серед навчальних програм – лекції з історії фотографії, де висвітлюється феномен фотографії  у контексті загальної історії мистецтв, курси з художнього мислення,  зі створення і просування власних арт-проектів, з роботи з кольором і формою та з основ фотомайстерності. Програми Центру спрямовані на ґрунтовне ознайомлення і дослідження візуального мистецтва, тому в рамках  діяльності  центру  також проходять кінопокази, покази відеоарту та перфомансів. Зокрема навчальні програми центру передбачають  вивчення технічних аспектів створення фотографій (воркшопи, практикуми, семінари).

Абонемент на навчальну програму від PhotoCULT отримає один з переможців цьогорічного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки».

Одна з пам’яток кримськотатарського народу в Україні. Мечеть Узбека і медресе, м. Старий Крим. Автор — Solhatli
Ліцензія CC-BY-SA-4.0, з Wikimedia Commons
Ханський палац, м. Бахчисарай. Автор — Q-lieb-in
Ліцензія CC-BY-SA-4.0, з Wikimedia Commons

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *