Якому місту вікіпедисти приділили найбільше уваги?

На сторінці Вікіпедії з’явився рейтинг міст за активністю їх шанувальників, який показує, якою мірою учасники конкурсу змогли заповнити конкурсні таблиці зображеннями та координатами пам’яток.
З’ясувалося, що найкраще учасники конкурсу подбали про Одесу, а друге місце поділили Київ та Маріуполь.

В повному обсязі статистика доступна на сторінці Вікіпедія:Проект:Вікі любить пам’ятки/13 жовтня, тут ми наводимо лише підсумкову таблицю:

Одеса 12
Київ 11
Маріуполь 11
Олександрія 9
Чернівці 7
Мукачеве 7
Умань 7
Кам’янець-Подільський 6
Вінниця 5
Львів 4
Харків 2
Керч 2
Дрогобич 2
Ужгород 1
Полтава 1
Суми 1
Острог 1

Цей рейтинг – попередній. Остаточний рейтинг ми плануємо підготувати до 4 листопада, і в силах учасників конкурсу “підтягнути” своє улюблене місто. Це можна зробити у два способи – або вклеїти у списки поки що не використані конкурсні фотографії, або додати до списків географічні координати пам’яток. Обидві процедури описані на сторінці “Обробка списків“.

В таблиці наведено також рейтинг районів (на жаль неповний через те, що не в усіх списках райони були виділені в окремий стовпчик) та загальний рейтинг країн за заповненістю списків пам’яток.

6 thoughts on “Якому місту вікіпедисти приділили найбільше уваги?

 • Віктор Полянко

  Добрий день!
  У статті написано, що “…остаточний рейтинг [міст] ми плануємо підготувати до 4 листопада…”. Цікаво знати, чи він вже готовий і які це матиме наслідки 🙂

  Відповідь
 • Ніби ж обіцяли вчора оголосити переможців національного етапу?

  Відповідь
 • Харьковчанин

  Что-то я не совсем понимаю: я добавлял координаты ко всем своим фоткам, а у меня более 100 уникальных по Харькову “памятников истории”.

  Відповідь
 • Якщо не всі райони взяті до уваги, статистика апріорі не може бути вірною. Може я щось не так зрозумів, але, здається, сільських пам’яток в рамках конкурсу завантажувалось значно більше.

  Відповідь
 • Яка користь від такої статистики по районах, якщо вона все одно не відображає реальний стан речей? Десь, пам’ятаю, була дискусія щодо поля з населеним пунктом, невже згоди до початку конкурсу так і не дійшли? Прикро.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *