Лишився тиждень

До закінчення конкурсу лишився тиждень. За 24 дні завантажено вже майже 27 тисяч фото. Якщо такі темпи збережуться, то до кінця конкурсу може бути 35 тисяч. А зважаючи на те, що за останні 2–3 дні зазвичай вантажать набагато більше фото, то можна і Берлін взяти обійти німців і замахнутись на 40-тисячну позначку 😉

Серед 27 тисяч завантажених фото близько 830 мають низьку роздільність (менше 1 МПкс). Такі фото не будуть допущені до оцінювання, якщо автори не завантажать більшу роздільність. Виняток може бути зроблений хіба що для Луганщини, з якої наразі завантажено лише 16 фотографій. Також мало світлин з Севастополя — лише 39. Нагадуємо, що фотографії з Криму і Севастополя також беруть участь в українському конкурсі, тоді як в російські списки пам’ятки з цих регіонів не включені.

Для тих учасників, як змагаються за кількість сфотографованих пам’яток теж можемо дати пораду: якщо ви вантажите пам’ятки з комплексу, то краще вантажити кожен об’єкт під своїм ID. Наприклад, до комплексу Святогірського монастиря входять 7 об’єктів. Якщо ви сфотографуєте Миколаївську церкву, Успенський собор, Трапезну церкву і Андріївську каплицю, то ви можете їх усіх завантажити під одним ідентифікатором комплексу — 14-141-9001, проте краще вантажити з ідентифікаторами відповідних пам’яток (наприклад для Миколаївської церкви — 14-141-0064). Тоді у підсумку вам буде зараховано 4 пам’ятки, а не одну.

P.S. 7 жовтня Верховна Рада змінила межі 4 районів і 3 міст обласного значення Луганщини. Наші списки будуть оновлені відповідно до цих змін після того, як ці постанови набудуть чинності.

Вокзал залізничної станції Комунарськ в Алчевську, © Владимир Рар, CC-BY-SA 4.0
Вокзал залізничної станції Комунарськ в Алчевську, фото 2006 рокуВладимир Рар, CC-BY-SA 4.0) — одна з небагатьох світлин з Луганської області.

3 thoughts on “Лишився тиждень

 • 10/10/2014 о 19:12
  Permalink

  Ілля, дуже дякую за відповідь! Мабуть, були проблеми з настройками відображженя на моєму комп’ютері – вчора я також жодних оновлень не бачу. Ще раз дякую за допомогу!

  Відповідь
 • 10/10/2014 о 11:14
  Permalink

  Пане Анатолію, підкажіть, будь ласка, за яким посиланням можна подивитись поточну статистику кількості сфотографованих об’єктів за регіонами та учасниками? За старим посиланнім статистика не оновлювалась із попередніх вихідних. Заздалегідь – дуже вдячна за поновлення бази он-лайн статистики!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *