ПереможціРезультати

Перші переможці

Костьол Різдва Пресвятої Діви Марії в Кам'янці Біляївського району, © Дмитро Жданов, CC-BY-SA 4.0
Костьол Різдва Пресвятої Діви Марії в Кам’янці Біляївського району, © Дмитро Жданов, CC-BY-SA 4.0

Ми розпочинаємо публікацію підсумків цьогорічного конкурсу. Підсумки ми публікуватимемо частинами. Сьогодні до вашої уваги учасники, які здобули найпереконливіші перемоги.

Крістіна Федорович на церемонії нагородження «ВЛП-2013», © Андрій Макуха, CC-BY-SA 3.0
Крістіна Федорович на церемонії нагородження «ВЛП-2013», © Андрій Макуха, CC-BY-SA 3.0

У номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Одеської області» переміг Дмитро Жданов (Дмитрий Жданов), а в номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Чернівецької області» перемогу здобула Жанна Бучко (Bukovynka). Обидва учасники перемогли з перевагою понад 500 пам’яток над найближчим переслідувачем.

Дмитро Жданов брав участь в конкурсі вже втретє, проте лише цього року йому вдалося перемогти в одній з номінацій. Жанна Бучко вперше стала учасницею конкурсу і відразу показала високий результат.

У номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Хмельницької області» перемогла Крістіна Федорович (ЯдвигаВереск), яка випередила найближчого переслідувача на понад 300 пам’яток.

Крістіна перемагає в цій номінації вже другий рік поспіль. Вона також була переможницею в аналогічній номінації в спорідненому конкурсі «Вікі любить Землю-2014».

P.S. Фотографії, використані в цій статті, є суб’єктивним вибором автора і можуть не співпадати з вибором журі конкурсу.

Хотинська фортеця, © Жанна Бучко, CC-BY-SA 4.0
Хотинська фортеця, © Жанна Бучко, CC-BY-SA 4.0

2 thoughts on “Перші переможці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *