15 000

інтер'єр цекрви Св.Миколи у Кам'янці-Бузькій, Львівщина
інтер’єр цекрви Св.Миколи у Кам’янці-Бузькій, Львівщин.
Фото – Сергій Криниця Ця фотографія завантажена під № 15000

Кількість фотографій з України на конкурсі “Вікі любить пам’ятки” досягла 15 тисяч. Україна впевнено входить у першу п’ятірку за кількістю завантажених фотографій і в першу десятку – за кількістю учасників. Ми щиро вдячні всім учасникам, які надсилають нам свої фотографії, і допомагають нам скласти фотографічну документацію пам’яток України.

По можливості просимо Всіх учасників точніше описувати сфотографований об’єкт, особливо якщо це архітектурна деталь чи внутрішнє приміщення, уникати логотипів, і допомагати нам з розміщенням своїх світлин у конкурсних списках, а по можливості і в інших статтях Вікіпедії. Але тим, хто має в запасі ще велику кількість фотографій для завантаження на конкурс, порадимо до 30 вересня більше зосередитися саме на завантаженні, а уточнювати описи вже з 1 жовтня. Від цього виграєте і ви, і наш проект!

З приємністю повідомляємо, що до скарбниці призів та сувенірів, які отримають учасники конкурсу, додається спеціальний тур по річці Тиса від компанії “По Тисі разом“, в процесі якого можна буде не тільки сфотографувати мальовничі Закарпатські пам’ятки і пейзажі, але й пройти курс створення сферичних панорам.

One thought on “15 000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *