170 фотографій завантажено в перший день

Фотографія музею М. Грушевського на Івано-Франківщині стала сотою в українському конкурсі. Автор — Arsen Yakovenko

Близько 170 фотографій українських пам’яток було завантажено в перший день конкурсу. Найбільше пам’яток сфотографовано в Донецьку, на Івано-Франківщині та в Криму. Серед фотографій із західних регіонів переважають дерев’яні церкви та історичні будинки, тоді як на фотографіях з Півдня та Сходу — пам’ятники відомим діячам і об’єкти, що увічнюють події німецько-радянської війни.

На момент написання цих рядків з території України надіслано 187 пам’ятки, а загалом з усього світу — 8330 фотографій. Найактивніше беруть участь учасники з Іспанії, вони ще вчора змогли досягти цифри 1000 фотографій. Активнішими за українців виявилися поляки — їх категорія налічує 556 фотографій, та білоруси (236), а ось росіяни трішечки відстають — на їх рахунку 156 фотографій.

Долучитись до конкурсу може кожен бажаючий, зареєструвавшись на Вікісховищі і завантаживши фотографією пам’ятки. Звертаємо увагу, що обов’язковим є вказання на фотографії правильного ідентифікатора (ID) пам’ятки, який можна дізнатися у списку пам’яток. Цей ідентифікатор складається з 9 цифр, з яких перші 5 вказують код міста або району згідно КОАТУУ. Фотографії з невірним ID не будуть допущені до участі в конкурсі.

5 коментарів до “170 фотографій завантажено в перший день

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *