300-а фотографія надіслана на конкурс

Мелек-Чесменський курган IV ст. до н. е.. Фото – Derevyagin Igor

Вранці 3 вересня конкурс “Вікі любить пам’ятки” отримав 300-у фотографію. Нею стала фотографія Мелек-Чесменського кургану в Керчі – археологічної пам’ятки національного значення, надіслану Ігорем Деревягіним. Попередню “ювілейну” цифру вдалося підкорити Віталію Сорочану з фотографією пам’ятнику радянським воїнам у Березівці, що на Одещині, вона стала 200-ю.

Таким чином географія конкурсу постійно розширюється. Західні області вже представлені десятками фотографій з Прикарпаття та Волині, Південні – світлинами з Криму та Одещини, на Сході активну участь беруть представники Донецька і Харкова. Втім, конкурс лише розпочався, і яка з областей буде представлена краще, поки що неможливо спрогнозувати.

Загалом же на конкурс уже надійшло більше 17 тисяч фотографій з усього світу. Найбільшу кількість – понад 2000 фото, надіслали іспанці та німці, серед країн колишнього СРСР лідерство тримають білоруси – понад 450 фотографій. Долучитися до конкурсу може кожен бажаючий, детальна інформація на сторінці  “як взяти участь“.

 

7 коментарів до “300-а фотографія надіслана на конкурс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *