Останні хвилини конкурсу – Україна може бути третьою

Десятка країн
Перша двадцятка країн за кількістю завантажених фотографій станом на 30 вересня, 21:35

За даними статистики, в останні години конкурсу Україна більше ніж з 31 тисячою фотографій випереджає Німеччину, яка ще не досягла цієї відмітки і, таким чином, входить до трійки лідерів. Між тим для України конкурс закінчиться на годину раніше ніж для Німеччини – усі країни фінішують о 0:00 за місцевим часом, а Німеччина живе за середньоєвропрейським часом, який відрізняється від київського на одну годину.

Отже, усіх учасників просимо бути якнайактивнішими до 23:59:59 за київським часом! Звертамо також Вашу увагу, що постановку правильних ID, категорій, та уточнення опису  фотографій Ви можете спокійно зробити і завтра. Тобто, якщо Ви не знаєте точного ID пам’ятки, можна поставити в поле ID “0”, а виправити ідентифікатор на правильний – уже завтра.  А ось завантажити фотографії можна сьогодні і тільки сьогодні! Отже – вперед до перемоги!

 

 

33 thoughts on “Останні хвилини конкурсу – Україна може бути третьою

  • Крестим пальцы.Хотя мне кажется, что они уже не доберут столько фотографий.

   Відповідь
   • Третє місце. Усіх вітаю. Дивовижний результат для нашої країни, адже у змаганні брав участь весь світ. Ми маємо дійсно багато пам’яток. І це незважаючи на війни, революції, татаро-Монгольскі руйнування, та міжусобиці, яких у багатьох країнах взагалі не було.

    Відповідь
 • Останню годину відмічав кількість файлів у німецькій категорії:

  23:00 – 31 697
  23:15 – 31 742
  23:30 – 31 839
  23:45 – 31 933
  00:00 – 32 085

  При цьому розрив на 00:00 складав трохи більше ніж 1,5 тис. Сподіваюсь вони збережуть такий темп:)

  Відповідь
  • Хоч всі мають місяць на завантаження, але виявилось, що країни, які за часовим поясом закінчують пізніше мають бонус. Тому що кількість завантажень в останні дні різко збільшилася і мені здається, що німці в цей час завантажать стільки ж, скільки за перший тиждень місяця.

   Відповідь
   • Вони можуть зовсім трошки недотягнути. Але… у нас багато файлів-кандидатів на дискваліфікацію. Я так розумію – найближчий тиждень буде багато роботи із метою зберегти якмога більше (ідентифікувати, проставити ІД).

    Підозрюю, що у німців дискваліфікують менше.

    Відповідь
    • Я теж так думаю. Німці були на перших місцях майже з самого початку і у цілому вантажили якісні фото. У нас якість фото не завжди належно, іноді завантажувалось таке, що у мене виникало питання, кому ті знімки потрібні, крім автора. У мене теж не дуже якісні знімки, особливо поганою якістю відрізняються останні 30 знімків, які потребували суттєвої одноразової корекції контрасту, яскравості, кольору та різкості.

     Відповідь
   • На IRC-каналі мені запропонували завоювати якийсь острів в Атлантиці для продовження конкурсу… Але боюсь ми не встигнемо.

    Відповідь
 • Это все отлично, наши иностранные друзья, еще ничего не предумали с подсчетами фотографий?)
  Мне кажется, что написать скрипты для подсчета уникальных ID, не является чем-то сверхъестественным, и был удивлен, когда прочитал, что такого механизма нет(

  Відповідь
  • Механізм таки в останній момент з’явився. Щоправда я знайшов в ньому певні недоліки, тому не афішую поки не розберусь остаточно.

   Відповідь
   • Почему-то, я был уверен, что подобное введут. Есть еще одна проблема, с правильно указанными ID, ведь реально это не возможно проверить(

    Відповідь
    • Я думаю слід кілька днів дати на уточнення ID і т.п. Потім ще тиждень журі буде обирати найкращі фотографії, цей час також можна використати на технічну роботу і уточнення підрахунків.

     Відповідь
     • Где-то будут публиковаться промежуточные результаты по подсчетам или уже потом будет конечный результат?

     • Ну більш-менш розумний час, хоча мені здається, що потрібен місяць для того, щоби переглянуті ці гори знімків.

 • Завантажувати!
  ======
  Та невспію…. 🙁
  Я розоаховував до 3-ї ночі грузити….

  Відповідь
  • 3-є місто або четверте – не велика різниця. Я сьогодні взагалі весь день відпочівав. Може до 12:00 ще сотню завантажу, але не більше.

   Відповідь
   • Ну 3-тє це якось приємніше… 🙂
    Учора вночі Францію всеж-таки обігнали, а сьогодні Німеччину.
    Це не може не надихати !

    Відповідь
 • усі країни фінішують о 0:00 за місцевим часом
  =======
  Це перевірена інформація ?
  Конкурс закінчується не по часу сервера куди грузяться світлини?
  Бо час на сервері відстає на 3 години.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *