700 фотографій з України

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Vilshana_-_Common_grave.jpg/450px-Vilshana_-_Common_grave.jpg
Братська могила радянських воїнів у Вільшані, Сумська область. Автор – Віктор Полянко. Ця фотографія стала 700-ю.

Кількість фотографій з України на конкурсі “Вікі любить пам’ятки” перевищила позначку 700. Загалом за попередню добу було завантажено 291 фотографію, завдяки чому Україна піднялася на 12-сходинку в загальному рейтингу, випередивши Білорусь та Румунію.

Нещодавно на статистичному сервері з’явилася також статистика найактивніших учасників конкурсу– п’ятірка найактивніших з України станом на 13-у годину виглядає так:

  • Alf600 –  54
  • Posterrr – 43
  • DrDeemon – 40
  • Антон патріот, Дмитрий Жданов – 38

Усі фотографії з України можна оглянути в категорії “Images from Wiki Loves Monuments 2012 in Ukraine“. Вони дуже різноманітні за тематикою. Тут можна знайти і готичні костели і модерні споруди промислових міст, і степові кургани і пам’ятки другої світової війни, будівлі представлені як повністю, так і в окремих деталях.

Долучитися до конкурсу дуже просто – слід лише зареєструватись на Вікісховищі і завантажити свої фотографії! Долучаючись до конкурсу ви маєте унікальну можливість розповісти про свій край не тільки всій Україні, але і всьому світові. Крім того, що чим більше фотографій різних пам’яток Ви завантажите, тим більше призів у Вас є шанс отримати!

 

Один коментар до “700 фотографій з України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *