Україна входить в топ-10!

File:Будинок, де жила Леся Українка (“сірий будинок Косачів”) (3).JPG
Музей Лесі Українки в селі Колодяжне, фото Анатолія РАРОГИ

Сьогоднішні ввечері згідно даних статистичного сервера Україна увійшла в першу десятку кран за кількістю завантажених фотографій на конкурсі “Вікі любить пам’ятки”, витісншивши на -е місце нідерландців – ініціаторів конкурсу. Станом на 23:44 українська колекція нараховує 929 фотографій, які хавантажили 79 учасників з різних куточків України.

Вдалим виявився сьогоднішній день і для наших сусідів-слов’ян. Польща вийшла на друге місце (на цей час у них 3638 фотографій), поступаючись лише Іспанії, а Росія завантажила свою 1000-у фотографію, посідаючи 9-е місце.

Серед наших “ювілейних” фотографій особливо відмітимо 800-у за рахунком – на ній відкривається затишна кімната будинку в селі Колодяжне, що на Волині, в якому жила всесвітньо відома українська поетеса Леся Українка. В цій категорії Ви можете побачити також інші фотографії Анатолія Рароги цієї пам’ятки історії.

Втім, для того щоб залишитись в першій десятці, нам потрібна буде ваша допомога. Тому надсилайте нам якомога більше фотографій українських пам’яток і разом ми складемо захоплюючий фотопортрет нашої Батьківщини.

фрагмент статистичної таблиці станом на 23:33 5 вересня 2012
фрагмент статистичної таблиці станом на 23:33 5 вересня 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *