Новини / News

Найкраще фото Чернівецької області 2020 року

Починаємо оголошувати обласних переможців цьогорічного конкурсу. Найкращою у Чернівецькій області журі обрало світлину резиденції митрополитів Буковини та Далмації. Знімок зроблений з повітря, його автором є Андрій Жерновий, який вперше долучився до конкурсу. Андрій професійно займається архітектурною та інтер’єрною фотографією, а також полюбляє «подорожувати та фотографувати міста та історичну архітектуру».

Будівлі митрополичої резиденції зараз використовує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. З 2011 року пам’ятка входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. 

Ця пам’ятка стабільно має багато уваги від учасників і учасниць нашого конкурсу, а її знімки неодноразово отримували переможні результати. Так фото інтер’єру Семінарської церкви, яка є частиною архітектурного ансамблю резиденції, стало найкращим фото Чернівецькій області  у конкурсі 2019 року. 

Наталія Шестакова, членкиня журі, краєзнавець-любитель та фотограф-любитель, відзначила незвичний ракурс переможного фото 2020 року і виразну презентацію цілісного комплексу пам’ятки. 

У списку пам’яток Чернівецької області понад 1200 об’єктів культурної спадщини, з них більше 800 отримали фото у Вікісховищі за дев’ять років проведення конкурсу. У 2020 році конкурсанти завантажили 927 світлин 212 об’єктів. Цьогоріч за перемогу у номінації змагались 40 авторів, за дев’ять років — 245.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *