115 коментарів до “Контакти

    • У списках, наданих РОДА, такої памʼятки нема. Ані у списках 2013 року, ані у списках 2014 року, ані у списках 2015 року. Якщо знаєте рішення, розпорядження чи наказ, яким його було взято на облік, напишіть.

      Відповісти
    • Привіт. Про всяк випадок написала запит у сам район. Не знаю чи вони встигнуть дати відповідь. Але раптом…

      Відповісти
  • Доброго вечора! Вибачте, моє питання подібне, як у попереднього дописувача, Але оскільки я вперше хочу прийняти участь у конкурсі, тому мене турбує чи можу я продовжувати завантажувати власні фото. Зараз у списку памяток по м.Бар Вінницької обл. (памятник Врублевському) не добавилось фото, які я завантажувала 14.09. Чи не порушені мною вимоги до фото? Дякую за відповідь.

    Відповісти
    • Доброго дня! Фотографії у списки ми додамо після завершення конкурсу. Оскільки ми трохи змінили правила оцінювання пам’яток у кількісній номінації, ми намагаємося зробити так, щоб недосвідчені та досвідчені користувачі були у рівних умовах 🙂 Ви можете вставляти їх у статті Вікіпедії самостійно. Це не є складно: http://wikilovesmonuments.org.ua/illustrating-wikipedia/

      Відповісти
  • Доброго дня.Мені здається,що у містечку Турка(Львівська обл.,Турківський район)у списку невірно вказана назва однієї з пам*яток,а саме під ID 46-255-0001 –
    Церква Покрова Богородиці (1780р.)-з такою датою будівництва в Турці(наскільки я знаю)є храм Перенесення Мощів Св.Миколая,а не Покровський..

    Відповісти
    • Доброго! Ні, не повинні. Якщо хочете, то Ви можете самостійно вставляти їх у статті вікіпедії, що стосуються пам’ятки.

      Відповісти
  • Прошу вибачення. Виправляю.
    Дякую організаторам за чудовий і такий потрібний конкурс! Особливо приємно було стати учасником церемонії нагородження, познайомитися з уже досвідченими фотографами, почути фахову думку.
    Та хотілося би знати, чи є десь опублікована статистика за регіонами чи користувачами в номінації “Дерев’яні храми України”? Позаяк не було прописаних правил окремо для спецномінації (чи все ж таки були?), то зрозуміла, що кількісні показники також були важливі, як і в основному конкурсі.
    Велика подяка організаторам за титанічну працю!

    Відповісти
    • Будь ласка, без Вас (як учасників) конкурс не вдався би.

      У спецномінації була тільки якісна оцінка. Тобто вибирало журі. Первинно планувалися тільки сакральні пам’ятки та три переможці, а потім журі вирішило нагородити ще й цивільну та промислову архітектуру.

      Галерея із розбивкою фотографій за регіонами тут: http://bit.ly/1yIbgEf (тут тільки цьогорічні фото)

      Статистика за спецномінаціями тут: http://bit.ly/1yJVKp0 (у нас списки були готові під більше спецномінацій, але цього року ми робили тільки одну)

      Статистика за регіонами тут: http://bit.ly/1vizTQD (за три роки)

      Відповісти
  • Доброго дня!
    Дякую організаторам за чудовий і такий потрібний конкурс! Особливо приємно було стати учасником церемонії нагородження, познайомитися з уже досвідченими фотографами, почути фахову думку.
    Та хотілося би знати, чи є десь опублікована статистика за регіонами чи користувачами в номінації “Дерев’яні храми України”? Позаяк не було прописаних правил окремо для сп І чи предбачене в цій номінації визначення першості за кількісними показниками?

    Відповісти
    • Зараз журі оцінює фотографії в основному конкурсі. Якщо зможуть, то спробують працювати паралельно над Житомирщиною 😉

      Відповісти
    • Доброго дня! Вибірки по спецномінаціях робляться автоматично (ботом), який читає ID у відповідному списку. Оргкомітет зараз відсіює фото (попередній етап) і на цьому етапі якісь тематичні пам’ятки може бути «віднайдено». Щодо замків та фортець — оргкомітет дуже хотів би, щоб така спецномінація була. Але це залежить від того, чи наші партнери сформують спеціалізоване журі. Поки це на стадії підтвердження…

      Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *