Імена переможців будуть названі через 2 тижні

Карта пам'яток Києва
Карта пам’яток Києва на статистичному сервері. Червоні відмітки – це пам’ятки які тепер мають свої фотографії у Вікіпедії, завдяки конкурсу їх кількість збільшилась до 1693.

Рівно через 2 тижні ми очікуємо на оголошення результатів конкурсу по Україні. Фотографії оцінюватимуть 10 членів журі – фотографи, краєзнавці та представники Вікімедіа Україна. Очолить журі орг.член Спілки фотохудожників України Олександр Кондрат. Список членів журі, а також список призів, які отримають переможці оновлено на сторінці нашого сайту.

До вечора 7 жовтня учасники ще мають можливість уточнити ідентифікатори пам’яток. 8 жовтня усі фотографії з правильними ID будуть передані на суд членам журі.

Нагородження переможців планується провести 4 листопада в освітньому центрі “Майстер-клас”, там же буде розміщена і фотовиставка кращих робіт.

 

6 коментарів до “Імена переможців будуть названі через 2 тижні

 • Питання до організаторів конкурсу та модераторів щодо оголошення результатів конкурсу та. Вже пройшло більше ніж 2 тіжні після 06.10.2012. Чому нема ніяких повідомленнь?

  Відповісти
 • Я тут підрахував кількість світлин, які “by number of identifiers not in the lists” і ось що вимальовується:

  Poland 51200 з них 38991 !!! “by number of identifiers not in the lists” .Таким чином тільки 12209 приймають участь в конкурсі ?

  Spain 39351 з них 555 “by number of identifiers not in the lists”. Майже 98% світлин з ідентифікаторами.

  Ukraine 33280 з них 2090 “by number of identifiers not in the lists”.

  Але зверніть увагу на :
  Germany 32900 з них 15122 !!! “by number of identifiers not in the lists”. Майже половина !

  Наскільки вірно сервер дає статистику ?
  І чи може це якимось чином змінити таблицю країн, завантажзивших найбільшу кілкість світлин ?

  Відповісти
  • Наскільки я розумію, наші західні колеги не сильно афішують “турнірну таблицю”, напевно вона їм не дуже подобається :)) Але дякую за інформацію, яким чином Ви її рахували – підсумовували показники по учасниках, чи якось інакше?

   Відповісти
   • За цим посиланням:
    http://toolserver.org/~platonides/wlm/users.php
    зробив виборку по країні та по “by number of identifiers not in the lists” й просумував столбці, що видав серевер, вставляючи їх в spreadsheet ОпенОфіс.

    Проблема у тому, що за показником “by number of different listed identifiers” по Німеччині сервер не видає нічого, а по Польщі – тільки двух авторів і тільки дві світлини.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *