Конкурс стартував!

Вілла архітектора Долинського Львів, вул. Лемика, 34. Фото – Сергій Криниця

21 фотографія з України була завантажена на конкурсі Вікі любить пам’ятки-2013 станом на 01:15 за Київським часом. Стільки ж фотографій на цю пору завантажили поляки. Більшу кількість, 27 фотографій, завантажили лише росіяни, проте вони почали конкурс раніше завдяки різниці у поясному часі.

Перша українська фотографія була завантажена на першій же хвилині (сервер зафіксував час завантаження – 0:01). На ній ми бачимо житловий будинок – колишню Віллу архітектора Долинського, збудовану під схилами пагорбів Стрийського парку у Львові.

Сподіваємося, що темпи завантаження нових фотографій лише зростатимуть і рекорд минулорічного конкурсу буде побитий!

10 коментарів до “Конкурс стартував!

 • Якщо в моєму місті уже всі фото зроблені зі списку памяток минулого року, то чи потрібно їх повторювати цього року? Чи зайнятися списком районих памяток?

  Відповісти
  • https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Images_from_Wiki_Loves_Monuments_2013_in_Ukraine

   А шанси є завжди 🙂 У нас є велика кількість номінацій – ви можете виграти приз як за одне з 10 найкращих фото, так і якщо ви ввійдете в десятку найактивніших учасників, за найкраще фото одного з тематичних конкурсів, плюс, ймовірно, будуть заохочувальні призи для найкращих фото областей (точніше оголосимо найближчим часом), тож у якійсь ви точно маєте шанси виграти 🙂

   Відповісти
  • Щоб оцінити шанси достатньо переглянути фотографії-переможці минулого року: http://wlm.org.ua/best_photos
   Як бачимо більша частина знімків отримана за допомогою коштовної фототехніки. Теоретично щось шедевральне можна зняти і простим фотоапаратом, але можливостей у такий техніки не дуже багато.

   Але можна спробувати завантажити найбільшу кількість пам’яток, тільки треба уявляти, що це потребує наявності значного фотоархіву і часу. Мені здається, що у цьому році переможець можливо завантажить більше ніж 1000 пам’яток. У минулому році я завантажив найбільшу кількість пам’яток, це приблизно 884 шт.http://wlm.org.ua/finish але у цьому році конкурс є більш популярним, та й напевно, що дехто до нього готувався ще за декілька місяців.

   Як на мене, участь у проекті вікі любить пам’ятки є самою по собі достатньо приємною.

   Відповісти
   • У меня-то техника как раз не дешевая )) Canon 7D, вот только снимать я, можно сказать, учусь. Репортером работаю давно, а вот художественное фото только осваиваю. Победа в этом конкурсе мне не очень важна (хотя и хотелось бы, конечно). Просто интересно проверить свои силы )

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *