ОбласніПереможці

Найкраща світлина Хмельницької області у конкурсі 2015

Фортеця, комплекс пам'яток архітектури національного значення (Хмельницька область, Кам'янець-Подільський). Автор фото — Сергій Криниця, ліцензія CC-BY-SA-4.0
Фортеця, комплекс пам’яток архітектури національного значення (Хмельницька область, Кам’янець-Подільський). Автор фото — Сергій Криниця, ліцензія CC-BY-SA-4.0

Отже, найкращою фотографією по Хмельницькій області на конкурсі «Вікі любить пам’ятки» 2015 року став знімок Кам’янець-Подільської фортеці.

Кам’янець-Подільська фортеця відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам’янця, але якби фотоапарати і «Вікі любить пам’ятки» існували вже відтоді, то і своїми фоторепродукціями вона була б відома теж 😀 У нашому блозі був якось був допис Кам’янець-Подільська фортеця на всі випадки життя, де зібрано фото усіх пір року і часу доби.

Якщо пропустили допис про руйнування пам’яток у Кам’янці-Подільському, то перегляньте і його теж — бо крім позитивних речей на фотографіях помітно і те, що з часом ця пам’ятка молодшою аж ніяк не робиться.

Автор цьогорічної переможної світлини — Сергій Криниця (Haidamac), і це вже не перша область конкурсу, де його фото займають перше місце.

Минулого року на Хмельниччині також перемогло фото Кам’янець-Подільської фортеці, тоді його зробила Анастасія Сак.

Усі світлини можна вільно використовувати за умови вказання автора і назви ліцензії.

7 коментарів до “Найкраща світлина Хмельницької області у конкурсі 2015

 • Крім високої якості фото хочу відмітити рідкісну точку зйомки, від залишків передмостової башти. Майже всі (і я теж) знімали з Вірменського бастіону.

  Відповісти
 • Нє, “про нєбо і мостік” 🙂 Вітаю, Сергію! Я була на 90% відсотків впевнена, що у Хмельницькій області переможе сама ця твоя фотографія – вже дуже вона гарно-мальовнича, позитивна та піднесена. Ну, і хмаринки у поєднання зі снігом, само собою. Картину композиційно можна назвати “Запрошення у замок” – вона саме для листівки, тобто “вікіпедійна”

  Відповісти
 • Бідна-бідна Хмельниччина,нема нічого цікавого крім цієї фортеці,нема чим похвалитись… Ну,це жарт звичайно,але з певним натяком для журі.
  Сергію вітаю з черговою перемогою!
  П.С.Фото-клас!

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *