АнонсиНовини / News

Оголошення церемонії нагородження переможців 2015

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» 2015 року скоро відшумить, ми оголосимо усіх-усіх переможців — і треба ж буде їх нагородити! Хтось уже про це чув, а хто ні — записуйте:

Церемонія нагородження переможців Вікі любить пам’ятки 2015 відбудеться у суботу 21 листопада об 11:30 у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.
Запрошуємо учасників конкурсу, членів журі, партнерів та усіх зацікавлених охороною пам’яток в Україні.

У дзвіниці ми вже нагороджували, якщо пам’ятаєте, переможців цьогорічного сестринського конкурсу Вікі любить Землю.

У залі дзвіниці відбудеться власне церемонія нагородження перемоців і буде відкрито виставку топ-10 фотографій обох конкурсів минулого і цього року — разом 40 картин. Побачите фото, що склали десятку переможців 2015 року, тож приходьте обов’язково.

Важливо й інше: після офіційної частини заходу відбудеться неформальна зустріч за чаєм-кавою. Ми попросимо присутніх перейти у конференц-зал — і поспілкуватися.

«Вікі любить пам’ятки» відбувся уже чотири рази, зрозуміло, що конкурс має видозмінитися на наступний рік, аби досягти своєї головної цілі — зібрати фотографії усіх пам’яток. Ми втілювали якісь свої задумки, як заохотити учасників робити фотографії менш популярних пам’яток, як полегшити роботу журі, як підвищити рівень об’єктивності — і ми завжди беремо до уваги думку наших фотографів, суддів і партнерів. Зараз ми як ніколи прагнемо отримати ваші відгуки, ідеї, пропозиції, щоб наступний конкурс задовольнив усіх.

Ми спробували ввести коефіцієнт, який би давав перевагу новосфотографованим пам’яткам — можливо, треба зробити його більшим. Треба тримати баланс між великою кількістю фотографій і їх високою якістю — але як? Якщо відокремити, скажімо, Львів від Львівської області при рахуванні й оцінці — так буде краще? І як зберегти Крим цілком українським — у межах конкурсу?

Оскільки Wiki Loves Monuments — проект міжнародний, то ми можемо врахувати досвід інших країн-учасниць, а можемо, навпаки, запропонувати те, що покращить конкурс не лише у нас, а й і в них.

Будемо раді бачити у суботу 21 листопада в Лаврі усіх зацікавлених у тому, щоб підняти конкурс на новий рівень: переможців і учасників, цьогорічних і минулих, членів журі і тих, хто хотів би в ньому бути, тих, хто може допомогти, і тих, хто знає людей, які допоможуть.

Приходьте! Чекаємо на вас 🙂

рамка
Яке ж фото стане переможцем конкурсу? Відомо, що це один з обласних переможців. Можна робити ставки 🙂

7 коментарів до “Оголошення церемонії нагородження переможців 2015

 • Прийшла мені одна “дика” думка і ніяк не хоче йти геть. Може наступного разу церемонію проводити взагалі не в Києві? Скажімо, у тій же Кам’янецькій фортеці. Я б тоді всіх потяг у потерну, що веде на батарею св. Казиміра. 🙁
  Або у Херсоні – дуже вже мало звідти завантажено фотографій.
  А церемонію “Вікі любить Землю” провести не в приміщенні, а під дубом Грюневальда. Або Запорожським, щоб люди наочно побачили, що Хортиця – то не є острів.

  Відповісти
   • У даному випадку це бурна річка Переплюйка, що тече через місцевий Зажопинськ. Я навіть одну ногу замочив, як її переходив.
    От бачите – Вам туди треба. Для розширення кругозору. Тільки речі бережіть – там грабують.

    Відповісти
   • Ну, тоді я за те, щоб проводити церемонію нагородження у одному з менш “розкручених” місць (як от Хортиця, Кам’янець, Львів чи Хотин). От чому б не у Сумах, Глухові чи Тростянці? Чи Чернігові, Батурині, Новгород-Сіверському? Варіантів, насправді, безліч – можемо перед вереснем 2016 року провести голосування 🙂

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *