Новини / NewsСтатистика

Нові вікіпедисти завдяки конкурсу

Попередній конкурс “Вікі любить пам’ятки” був успішним не тільки з огляду на кількість завантажених фотографій – а їх було близько 168 тисяч, але й з огляду на залучення нових користувачів – повідомляє блог Wiki-loves-monuments.

Вікіпедист із Нідерландів Erik Zachte підрахував, що 2/3 учасників попереднього конкурсу – це новачки, що зробили своє перше редагування у вересні 2011, тобто під час проведення конкурсу. Таких учасників було приблизно 3,5 тисячі (див. графік):

Проте далеко не всі учасники залишилися активними вікіпедистами. Erik Zachte  підрахував, що лише 231 учасник, тобто 6,6 % залишилися активними у період з листопада по травня 2011,  в червні ж активним залишився лише  61 учасник, тобто 1.6% із учасників конкурсу. Більшість же учасників як перше, так і останнє своє редагування зробили у вересні  (див. графік):

Підраховано також, що учасники конкурсу, що залишилися активними до травня місяця зробили в середньому по 1039 редагувань (тобто, в середньому, близько 4 на день), а найактивніший з них, Moonik, зробив близько 20 тисяч редагувань на Вікісховищі та французькій вікіпедії. Цього року організатори конкурсу сподіваються знайти нові способи залучення до конкурсу нових учасників і досягти кращих результатів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *