Новини / NewsСтатистика

Збір інформації про пам’ятки триває

   У блозі Вікімедіа Україна опубліковано карту регіонів України, що відображає стан підготовки до конкурсу. Лише 5 областей надали нам пам’ятки усіх основних видів – архітектури, історії, монументального мистецтва та археології – Волинська, Вінницька, Хмельницька, Харківська та Херсонська. Ще 4 – Сумська, Кіровоградська, Миколаївська та Крим надали пам’ятки архітектри, монументального мистецтва та архітектури, але не надали археологічних пам’яток. В управліннях культури Донеччини, Житомирщини, Рівненщини на облік беруться лише пам’ятки історії та монументального мистецтва, тоді як на Івано-Франківщині – архітектури.

Від ряду обласних управлінь культури на жаль ми поки що не отримали списків, в цьому випадку братимуться або неповні списки Міністерства культури, або списки опубліковані в інших джерелах.

Один коментар до “Збір інформації про пам’ятки триває

 • У списку дуже мало пам’яток по Тернопільській області.
  Можна розширити цей перелік скориставшись моїми сайтами:
  www. castlesua.jimdo.com
  www. templesua.jimdo.com
  перший веде зараз моя донька, але це мій сайт.
  Може вони стануть Вам у пригоді, бо в Тернопільській області найбільше замків, чи то скоріше, того, що від них залишилося.
  Хотілося б ,щоб більше знали про Тернопільську область, шляхом розширення переліку пам”яток. Але роботу ви робите просто необхідну і дуже корисну. З радістю Вам допоможу, якщо є потреба.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *