Новини / News

Спецномінація «Аерофото»

Уперше в рамках «Вікі любить пам’ятки» оголошуємо спеціальну номінацію «Аерофото». Вона присвячена знімкам об’єктів нерухомої культурної спадщини України, які зроблені із дрона, квадрокоптера чи будь-якого іншого літального апарата.

Минулого року конкурсанти світлини із дронів посіли доволі високі місця — і у спецномінаціях, і в основній частині конкурсу. Нам хотілося б більше мотивувати учасників вантажити світлини, які дадуть змогу глянути на пам’ятки з висоти пташиного польоту.

Для того, щоб узяти участь у спецномінації, потрібно:

  1. Перейти на сторінку спецномінації у Вікіпедії.
  2. Створити або увійти у свій акаунт у Вікіпедії (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
  3. Знайти пам’ятку у наших списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
  4. Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».
  5. Щоб подати фото на спеціальну номінацію, під час завантаження вашого знімка оберіть «Аерофото» у випадному списку Завантажувача.

Окреме журі визначить 10 найкращих робіт з-поміж поданих на спецномінацію. Оцінюватися буде якість і технічна досконалість фотографії, а також її оригінальність і цінність для Вікіпедії та вікіпроєктів. При цьому світлини з повітря також братимуть участь в основній «якісній» номінації. 

Автори переможних фото отримають призи і сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». 

Читайте регламент конкурсу та відповіді на часті питання. Покрокову інструкцію участі можна переглянути тут.

Читайте новини та історії про конкурс у нашому блозі. Якщо виникнуть питання, звертайтеся за контактами, вказаними на сайті.

Щоб оперативно стежити за новинами, підписуйтеся на нас у соцмережах:

При підготовці цього матеріалу використано відповідний допис із сайту «Вікі любить Землю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *