Ще три світлини-переможці у своїх областях
Найкраща світлина Вінницької області — фото Михайлівської церкви у смт Дашів Іллінецького району. Це пам’ятка архітектури національного значення, один із найкращих витворів дерев’яної архітектури Поділля. Церква була збудована у 1764. Деякий час ця частина Дашева була окремим селом Старий Дашів, тому іноді фігурує назва «Стародашівська церква».
![Михайлівська церква, Дашів](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/df/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D0%B2_%D1%81%D0%BC%D1%82._%D0%94%D0%B0%D1%88%D1%96%D0%B2_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BA%D0%BE%D1%8E_%D0%A1%D0%BE%D0%B1.jpg/800px-%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D0%B2_%D1%81%D0%BC%D1%82._%D0%94%D0%B0%D1%88%D1%96%D0%B2_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BA%D0%BE%D1%8E_%D0%A1%D0%BE%D0%B1.jpg)
У Чернівецькій області перемогло фото Хотинської фортеці. От не відпускає вона нас і все. Знімок зроблений гарного місячного вечора, тож навіть так добре видно візерунки на мурах. Подумати тільки: оборонна споруда, товщина стін становить кілька метрів, замість бійниць — зубці-мерлони, через щілини між якими оборонці замку обкидали ворогів камінням та обливали їхні голови кропом… Але стіни прикрашені орнаментом з червоної цегли, що нагадує зразки подільської народної вишивки. Дивовижно.
![Хотинська фортеця в сутінках при повному місяці](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/dd/%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%8F_%D0%B2_%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8F%D1%87%D0%BD%D1%83_%D0%BD%D1%96%D1%87.jpg/800px-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%8F_%D0%B2_%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8F%D1%87%D0%BD%D1%83_%D0%BD%D1%96%D1%87.jpg)
А у Донецькій області перемогла світлина Святогірської лаври, що прозирає до глядача крізь жовтневий туман. Цього разу без ліричних відступів і цікавих фактів, просто дивіться:
![Святогірський монастир](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Svyatogorsk_01.jpg/800px-Svyatogorsk_01.jpg)
Лишилося ще кілька областей, а тоді побачите переможну десятку, яка поїхала на міжнародний етап конкурсу. Не втомлюємось нагадувати, щоб приходили до нас 3 грудня у Національний музей історії України на церемонію нагородження.