Журі обрало гробницю Сафдарджанґа

Підсумки міжнародного конкурсу Вікі любить пам’ятки підбито. Найбільше членам журі сподобалася гробниця Сафдарджанґа в Нью-Делі, Індія.

Гробниця Сафдарджанґа, Нью-Делі. Фотографія Pranav Singh
Гробниця Сафдарджанґа, фото Pranav Singh

Щоправда автор цього фото – Pranav Singh,  не надав своїх координат, а відтак головний приз дістанеться автору світлини, що посіла друге місце – David Corral Gadea з фотографією Акведуку в Сеговії (Іспанія)

Акведук в Сеговії
Акведук в Сеговії, фото – David Corral Gadea

Виділено також 15 фотографій-фіналістів, які можна оглянути на сторінці Wiki_Loves_Monuments_2012_winners.  По дві фотографії представляють Індію, Іспанію та Італію, однією фотографією представлені Філіппіни, Франція, Фолклендські острови  (Аргентина), Естонія, США, Нідерланди, Польща, Норвегія та Австрія.

Серед слов’янських країн лише Польщі пощастило потрапити до цього списку, тоді як Україна, Росія, Білорусь та Сербія не змогли підкорити серця 5 членів журі.

Загалом протягом конкурсу було завантажено більше 350 тисяч світлин, участь взяли близько 15 000 осіб.  Більш детальний звіт журі, в якому згадується 42 фотографії, доступний за посиланням File:Wiki Loves Monuments international jury report 2012 high resolution.pdf   З України було завантажено близько 33 тисяч фотографій, за цим показником Україна посіла третє місце,  авторами фотографій з України стали 648 учасників.

4 коментарі до “Журі обрало гробницю Сафдарджанґа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *