Виставки конкурсних фотографій проходитимуть на польських вокзалах

Виставка
Виставка фотографій на вокзалі “Варшава центральна”

З 8 по 27 січня 2013 року на найбільшому польському залізничному вокзалі “Варшава Центральна” триватиме виставка світлин конкурсу Wiki Loves Monuments 2012.

Виставка організована організацією Wikimedia Polska в рамках проекту Galeria OPEN – ініціативи Польських державних залізниць, метою якого є організація вілкритих культурних подій на польських залізничних вокзалах.

Світлини представлені у форматах B1 й поміщені на шести прямокутних тримачах в головному залі біля сходів, що ведуть на перони. На виставці представлені 10 кращих польських фотографій та 13 зі світлинами пам’яток з різних країн світу, ще 2 інформаційні стенди, один з них  представляє інформацію про конкурс “Вікі любить пам’ятки”, другий – закликає до наповнення проектів Вікімедіа. Плакати зі світлинами містять QR-коди, що скровують до відповідних статей Вікіпедії через QR-педію.

Галерея OPEN надала місце та тримачі, Wikimedia Polska – надрукувало знімки. Основним координаторо виставки виступив Adam Kliczek (User:CLI).

Світлини можна буде оглядати у Варшаві з 8 по 27 січня, після чого  вони будуть перенесені до вокзалів Ґдині  або Вроцлава.

Tomek “Polimerek” Ganicz, Wikimedia Polska, http://blog.wikimedia.org, переклав з польської Андрій Бондаренко

One thought on “Виставки конкурсних фотографій проходитимуть на польських вокзалах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *