Спецномінації

Уже відомі журі спеціальної відзнаки «Визначні місця Харкова»

У 2022 році в межах української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки» вперше зʼявилася спеціальна відзнака «Визначні місця Харкова»  спільно з Молодіжною радою при Харківському міському голові. У цьому дописі ми раді познайомити вас ближче з журі цієї відзнаки.

У номінації автоматично змагаються всі світлини пам’яток Харкова, завантажені для участі у конкурсі. Цьогоріч учасники та учасниці завантажили 2933 таких фотографій. Оцінювання спеціальних та загальних номінацій відбувається в кілька етапів у спеціальному онлайновому інструменті, написаному безпосередньо для вікімедійних конкурсів. 

Щоб перевірити їх на відповідність вимогам змагання та визначити найкращі ми сформували журі, до якого увійшли:

Ірина Лучко, голова PR відділу Молодіжної ради при Харківському міському голові.

З дозволу автора

«Я PR-менеджер, фотограф і громадський діяч. Для мене Харків — це неповторна енергія та архітектура, це місце де живуть сотні тисяч людей, що обожнюють своє місто та щоразу закохують у нього сотні інших. Тут власний неповторний дух, своя культура та свої символи. Ми з командою створюємо проєкти та можливості для харків’ян, співпрацюємо з містом та розвиваємо його. Але ми прагнемо робити більше. 

На жаль, ми не можемо зупинити руйнування пам’яток улюбленого Харкова, але ми можемо зберегти їх в пам’яті мільйонів людей. Ваші світлини зможуть прикрасити сторінки Вікіпедії та допомогти нам зберегти історію міста

Номінація під назвою «Визначні місця Харкова» була створена, щоб мільйони людей з усього світу мали змогу побачити усю ту красу. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізнавались про те, що у нашому місті є багато визначних місць. Це не обов’язково пам’ятки архітектури — існує безліч символів та місцин, які роблять Харків Харковом», — розповіла Ірина Лучко. 

Кирило Гібкін, голова комісії з розвитку волонтерства Молодіжної ради при Харківському міському голові.

З дозволу автора

«Я працюю викладачем циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи у ВСП “Харківський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету”. 

Краєзнавство є важливою частиною туристичної галузі, а оскільки я викладаю туристичні дисципліни і тема моєї дисертаційної роботи звучить як “Механізми публічного управління туристичної галузі України”, для мене ідея цього конкурсу є актуальною, тому я і вирішив долучитися до складу журі.

Харків — дуже туристичне місто. Моє улюблене місце у ньому — Сад імені Тараса Шевченка. Це той самий випадок, коли парк у Харкові красивіший ніж парки у розвинутих країнах Європи. Тому Харків потрібно показувати всім!», — зазначив Кирило Гібкін.

Аліна Лебедєва, голова комісії з розвитку підприємництва та працевлаштування Молодіжної ради при Харківському міському голові.

З дозволу автора

 

«Харків — то особливе місце в серці. Кожен куточок, сквер, кав’ярня та вулиці — неможливо відокремити все один від одного. Я впевнена, що зможу оцінити зі справжньою віддачею та зацікавленням роботи всіх учасників конкурсу. Моя галерея в телефоні — це тисячі фото Харкова. Кожне фото — окрема історія. Кожна історія — особливі емоції. 

Бажаю всім успіхів та перемоги. Вкладайте свій сенс, підтекст, створюйте історію та передавайте її через фото — це допоможе зробити вдалі кадри нашого найпрекраснішого міста. Харків — це любов», — підсумувала Аліна Лебедєва.

Результати української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки», в тому числі й спеціальної відзнаки «Визначні місця Харкова» заплановані на середину грудня. Уважно слідкуйте за оновленнями в нашому блозі та соціальних мережах, щоб дізнатися про всі новини першими.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *