ОбласніСпецномінації

Визначні місця Харкова: відзнака конкурсу «Вікі любить пам’ятки»

Молодіжна рада при Харківському міському голові оголошує відзнаку у межах української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки». Її отримають три автори світлин, на яких зображено памʼятки культурної спадщини Харкова.

Успенський собор, одна з візитівок Харкова. У 2021 році це фото брало участь у конкурсі «Вікі любить памʼятки», стало найкращою світлиною Харківської області та посіло 7 місце на міжнародному етапі фотозмагання.

Усі світлини пам’яток Харкова, завантажені для участі у конкурсі «Вікі любить пам’ятки» (які відповідають Регламенту), автоматично будуть змагатися за відзнаку «Визначні місця Харкова». 

Перше місце цієї відзнаки визначать підписники соцмереж Молодіжної ради шляхом голосування. Також представник Молодіжної ради при Харківському міському голові увійде до складу журі основної номінації конкурсу.

Як взяти участь

  1. Перейдіть на сторінку конкурсу у Вікіпедії (wlm.photo).
  2. Створіть або увійти у свій акаунт у Вікіпедії (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
  3. Знайдіть потрібну пам’ятку Харкова у конкурсних списках. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
  4. Завантажте фото пам’ятки: в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Зверніть увагу: у звʼязку з воєнним станом в Україні, участь у конкурсі можуть брати лише фотографії, що були зняті до 23 лютого 2022 року (включно).

Команда Молодіжної ради Харкова так розповідає ідею створення відзнаки: «Харків — чарівне місто, наповнене молоддю, яке розвивається, не дивлячись ні на що. Тут власний неповторний дух, своя культура та свої символи. Ми створюємо проєкти та можливості для харків’ян, співпрацюємо з містом та розвиваємо його. Але ми прагнемо робити більше. 

Тож вирішили долучитись до конкурсу, створивши таку номінацію, і надати певний стимул людям відкривати Харків для себе та інших. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізнавались про те, що в місті існує багато визначних місць. Це не обов’язково пам’ятки архітектури — існує безліч символів та місцин, які роблять Харків Харковом.

До того ж, в умовах воєнного стану, важливо розповідати світові про символи Харкова, якими вони були раніше. Бо зараз частина з них пошкоджена чи навіть зруйновна. Наша номінація — бажання зберегти пам’ятки та символи Харкова у пам’яті людей із вірою про те, що вже скоро місто стане ще кращим!»

Молодіжна рада при Харківському міському голові існує з 2015 року як організація, покликана встановити зв’язок між молоддю та Харковом. Команда Молодіжної ради створювала і створює проєкти, які відкривають нові можливості для молоді міста — від розповідей про невідомі сторінки історії Харкова до заходів, спрямованих на неформальну освіту. 

Для контексту: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *