Історії учасників

Інтерв’ю. Сергій Зисько: «Ми маємо показувати світу Україну — її природу і пам’ятки — гарною в такий нелегкий час»

Поки журі та організаційний комітет працюють над визначенням переможців у номінаціях та спеціальних номінаціях, продовжуємо публікувати «ювілейні» світлини та коментарі їхніх авторів.

Знайомтеся — Сергій Зисько, автор 4500-го завантаженого фото на цьогорічний конкурс.

Фото: з дозволу автора

Доброго дня, пане Сергію, раді поспілкуватися у такому форматі. Розкажіть трохи про себе, про ваші хобі

Доброго дня, мене звати Сергій і я з міста Хмельницького. Закінчив художньо-графічний факультет Південноукраїнського Державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, місто Одеса (спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»). З 2007 беру участь у міських, обласних, всеукраїнських, а також міжнародних фотовиставках і фотосалонах. З 2016 року член НСФХУ

Фотографією займаюсь давно, і вона для мене є хобі, тоді як основна робота це дизайн ювелірних виробів. 

Дуже цікаво і незвично, якщо чесно. А що подобається фотографувати? І скажіть кілька слів про ювілейне фото, будь ласка.

Я люблю фотографувати природу, захоплююсь панорамними фото. А ювілейне фото знято в, мабуть, найулюбленішому місці моєї області у селі Маліївці. Там є розкішний парк, водоспад і палац Орловських, а в осінню пору ще й неймовірно гарно.

File:Дорогою до палацу Орловських.jpg

Палац. Маліївці Хмельницької області (жовтень 2021 року). Фото: Сергій Зисько, CC BY-SA 4.0
4500-те завантажене фото у конкурсі 2023 року

Так, красиве місце. А чи пригадуєте як саме ви дізналися про конкурс «Вікі любить пам’ятки»? Коли вперше взяли участь?

Уперше взяв участь у конкурсі в 2017 році почув по радіо про таке і захотілось взяти участь, адже маю гарну колекцію фото. Захотілось показати і світу Україну, і показати самим українцям нашу країну. За весь час отримав багато відзнак і нагород, навіть в конкурсах інших країн мої фото були в топ-10 Албанія, Хорватія, Грузія, а в 2021 році моє фото з рідного краю зайняло третє місце в міжнародному етапі в топ-10 найкращих фото світу це поки найкращий результат і неймовірне моє досягнення.

Перемозі був дуже радий і все ж надіюсь колись зайняти перше місце. Також і порадувала нагорода за призове місце, яку я інвестував у ЗСУ.

Чи є якісь побажання іншим учасникам та організаторам конкурсу?

Бачу, щороку додається багато нових учасників і багато якісних фото це чудово. Ми маємо показувати світу Україну — її природу і пам’ятки — гарною в такий нелегкий час.

Дякуємо! Бажаємо вам перемог, і, звісно, Перемоги всім нам!

File:Wiki Loves Monuments 2018 awards in Ukraine RN 97.jpg

Сергій Зисько на церемонії нагородження «Вікі любить пам’ятки» 2018 року. Музей Шолом-Алейхема, Київ. Фото: Роман Наумов, CC BY-SA 4.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *